Vychytávky na cesty. Sháníte vybavení na cesty?

beruska2x
30. led 2011

Scháníte neco na cesty? Cestovni nocnik, zidlicku, cim zabavit decka v aute, letadle.. sem s tim 😉 ...

benjik
29. bře 2011

@kjajule na mmb,stačí když dáš do vyhledávače crocs,dokonce je tam má i mamina z Mělníka
@beruska2x ne já myslím ty se značkou krokodýla,ty jsou origoš.
třeba http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=43502144&tab=2

beruska2x
autor
6. dub 2011

holky uz mate vybrany opalovak? koukala jsem na Sebamed, mate nekdo zkusenost?

mart.s.
7. dub 2011

@beruska2x ahoj, já mám vyzkoušený Anthelios.Takže u něj zůstanu a doporučuji. Semabed jsem nikdy neměla.

beruska2x
autor
7. dub 2011

@mart.s. diky, tak ten vubec neznam ja.. my jsme dosud meli jen Daylong... tak uvidim, snad bude dobry 😉

beruska2x
autor
7. dub 2011

@mart.s. a to kupujes tu 50tku?

mart.s.
10. dub 2011

@beruska2x Ano , kupuju padesátku. Dřív jsem kupovala vichy, ale staršímu synovi se po něm dělala vyrážka ze sluníčka. Daylong je taky dobrý 🙂

beruska2x
autor
10. dub 2011

@mart.s. 😀 dekuji ja mela prave doted Daylong Baby - to je 40 , malej mel atopak tak jsem radsi davala s mineralnim filtrem.. od minulyho roku u more je bez exemu tak jsem ted objednala ten Sebamed SPF 50, tak snad bude dobrej...

lucinka02
22. dub 2011

@lenocka23 do vody tiez nie, ale na tu plaz je to fajn, a vyzeraju v tom sladuckooooo 🙂))

lucinka02
22. dub 2011

@sonije no to je na dracku, ale kreativite sa tu medze nekladu 🙂))

lucinka02
22. dub 2011

viete mi poradit, ake jedlo viem zobrat do prirucnej batoziny, mozem aj detske vyzivy ? alebo musim nieco, co si zarobim v lietadle ?

sonije
23. dub 2011

@beruska2x
Ahoj, my kupujeme krém 50 tku z DM - babylove - dobře se roztírá, skvěle chrání u moře. Kupovali jsme i od Avon a La Roche, také skvělé. Taky mám vyzkoušenou 25 Oriflame, také vydrží, střídali jsme podle počasí🙂

sonije
23. dub 2011

@lucinka02 : Ahoj, my brali 2x ovocnou přesnídávku, 2x dětský jogurtík, 1x masozeleninový příkrm, sušenky a 2 x pití. Když jsme letěli na noc, tak ještě kaši v krabičce, staršímu jsem brala i udělané mlíčko... Plus pití v dětských lahvích. Vše prošlo v pohodě, ochutnat jsem musela jen pití..

lucinka02
26. dub 2011

@sonije dakujem za radu, lebo viem, ze ked ja letim za sestrou do Londyna, tak to je katastrofa s tou ich prisnou kontrolou. Takze ked zbalim detske vyzivky ovko v tych malych klasickych flaskach, lebo bez toho ani na krok nemozeme ist, tak to bude v pohode 🙂)) super, padol mi kamen zo srdca :DDD dakujem :DDD

sonije
2. kvě 2011

@lucinka02 : s těma kontrolama je to pakárna, ale my měli opravdu štěstí na super lidi, chápou to. Jednou dokonce jedna kontrolorka vynadala kontrolorovi, že po mě chce kontrolu pití - Kubíka, kterej byl ještě zapečetěnej. Řekla mu "no snad vidíš, že to má paní úplně zavřený, to snad ochutnávat nemusí ne?". Je jasný, že prcek musí mít s sebou baštu, takže to chápou, my toho bereme hodně, protože nikdy nevíš, budeme někde čekat a sháněj v meziprostoru přesnídávku, mám pocit, že je ani nikde nemají..
Ony ty kontorly.. Naposledy jsem prošla i s klíčema v kapse bez pípání a s lahví vody v košíčku kočáru, prostě si nevšimli a já zapomněla, všimla jsem si toho, až když jsme vystupovali z letadla. Na druhou stranu kamarádka musela vyhodit gel na vlasy, který zapomněla v kabelce. Měl 150 ml a byla v něm polovička, ale povolené je jen 100 ml, které je napsané na obalu.. Já teď zrovna řeším, jestli si mám brát pytlíček i na desinfekci na ruce, je to malá lahvička, ale pekelně drahá, tak bych ji nerada vyhodila, takže asi pylíček jo, náhoda je blbec..
Už se těším, až zas poletíme k moři, děti se vyblbnou a já hodím relax🙂. Čeká nás Turecko, tam létáme nejraději🙂

lucinka02
16. kvě 2011

@sonije hej, hej niekedy su zhovievavi a nieco aj prejde 😉 Oh, to je super, ze uz mate letnu destinaciu. Turecko je vraj krasne...my sa nevieme rozhodnut. Najradsej mame Taliansko a ta ich kuchyna, tak to je nieco....tam to teda mozem. Uz parkrat sa mi totiz stalo, ze mi exoticka vecera nesadla a skončila som tiež na ovku xixixixixxi 😲

sonije
4. čer 2011

Mám jeden postřeh pro ty, co letí z Turecka a mají kočárek. Na tureckém letišti v Antalyi jsou eskalátory a na nich šipka k výtahu pro kočárky a vozíky. Jenže výtahy fungují jen na zaměstnanecké karty! Hlavně vás výtah vyveze za jednu kontrolu, takže jsou tam dost neochotní vás vyvézt, ač už za sebou budete jednu kontrolu mít. Takže pokud se nechcete hádat jako já, vyvezte kočár po eskalátoru. já se hádat musela, manžel šel napřed a už prošli i s pasama, takže bych se tam nikam nedostala☹. No prostě kocourkov není jen u nás🙂

mamkamarketa
29. srp 2011

Ahojte damy,
rada bych obnovila tuhle diskuzi.
shanim prenosne dvd,ale potrebuju na baterie. nevite dela se neco takoveho? Vsechny dvd prehravace na ktere jsem koukala maji vydrz 2,5h a vzhledem k tomu,ze nas ceka 23h cesta (z toho jeden let je 11h) tak tech 2,5h je desne malo ☹

mamkamarketa
6. zář 2011

nikdo 😒

evaviki
6. zář 2011

@mamkamarketa co tak maly notebook s pridavnou bateriou? kazda baterka by mala vydrzat cca 4 hodiny, ak budes mat dve, tak by to mohlo stacit..

mamkamarketa
6. zář 2011

@evaviki to me take napadlo,ale manza ma notas firemni,takze se mi moc nechce investovat do necoho,co neni nase 😒 ale v nejhorsim asi ano. prenosne dvd bysme vyuzili i napr v aute a tak..no

maximilian
6. zář 2011

@mamkamarketa dnes sú už aj DVD čo vydržia 13 hodín, aspon píšu, robí ich Panasonic

lenocka23
10. zář 2011

@mamkamarketa prenosne DVD sa vacsinou daju nabijat cez zapalovac v aute.. Co tak kupit nejaku redukciu/adapter aby si to mohla nabijat cez klasicku zasuvku v lietadle.. (teda ak je mozne v nom nabijat...)

mamkamarketa
10. zář 2011

@lenocka23 to praveze v letadle nejde 😒