Vychytávky na cesty. Sháníte vybavení na cesty?

beruska2x
30. led 2011

Scháníte neco na cesty? Cestovni nocnik, zidlicku, cim zabavit decka v aute, letadle.. sem s tim 😉 ...

simonceli
31. led 2011

@beruska2x
@kristi díky moc .....

marryaa
31. led 2011

ahojte.
tak mozem potvrdit,ze cestovny nocnik je fakt super.pouzivame ho zatial doma ako prkno pre male ritky 😀 a uz sa tesim,ked ho vyskusame aj naostro 😉
k cestovaniu v aute mozem odporucit dvd,my cestujeme tak 3-4 krat autom svk- svajc,no a super vecicka.aj ked sme to kupili len pred nedavnom,ale uz by som to nedala ani za milion 😉 a to moju dceru v tv nezaujimali ziadne rozpravky,akonahle bolo dvd v aute,odvtedy ju to bavi,zaujima.aj ked,no.....musim davat pozor aby dlho nesedela pred tv. 😒

mart.s.
31. led 2011

@sonije ahoj,.psala jsi, že jste byli v zoo ve Dvoře Králová ( v safari). Chtěli bychom tam jet s klukama na jaře. Je to tam pěkné? A nebyli jste také na té projížďce terénním safaribusem( jak je to s tou večeří? Chtělabych vědět, jestli to stojí zato 😉

beruska2x
autor
31. led 2011

@sonije taky by me zajimalo jestli to safari je pro prcka ve 3 letech nebo spis pro starsi 😉

jarunka111
31. led 2011

poradíte mi prosím nejakú kvalitnú termosku, ktorá skutočne plní svoju funkciu? Pozerala som si aj testy termosiek, ale osobná skúsenosť je na nezaplatenie. ďakujem

beruska2x
autor
31. led 2011

@jarunka111 termosku bych koupila treba od Tescomy, mame ji a spokojenost 😉 maji i vic velikosti a koupit ji neni problem... 😉

jarunka111
31. led 2011

@beruska2x ďakujem za tip, táto je vraj jedna z kvalitnejších a keď máš dobrú skúsenosť, tak ju pozriem aj ja 😉

kett
31. led 2011

@jarunka111 zni to mozna divne, ale nejlepsi termoska je z Ikea - je tedy mensi, ale vyhrala nejake testy a predhonila i zname znacky. Ja si do ni na noc davala horkou vodu na Nutrilon a musela jsem ji redit, any se to dalo pit.

mart.s.
31. led 2011

@jarunka111 Já se připojuju. 😉 Taky máme termosku od Tescomy a jsem s ní spokojená.

simonceli
31. led 2011

@jarunka111 musím se připojit ke @kett s tou termoskou z Ikei.... mám ji doma a jsem nejvíc spokojená, vleze se mi pěkně do tašky od kočáru a tekutina v ní zůstane až 8 hodin stejně teplá jak ji tam dáš. Nebo aspoň to je moje zkušenost. A mají i pěkné designy.

jarunka111
31. led 2011

@kett vďaka, no Ikeu mám teda dosť od ruky, tak si budem musieť vystačiť s našimi obchodmi, lebo to potrebujem súrne kúpiť 😉

beruska2x
autor
31. led 2011

@jarunka111 taky mame Ikeu daleko - ale zase tolik neutratim 😀 tu Tescomu koupis skoro v kazdych domacich potrebach ..

jarunka111
31. led 2011

@beruska2x pozriem tu Tescoma, dnes už asi nestíham (mimi spí) tak zajtra to obehnem a vyberiem 😉

kutcher
31. led 2011

Hih, my máme nafukovací nočník, ale půjdem do nafukovací redukce

beruska2x
autor
31. led 2011

@kutcher tak dej tip, mas neco vybranyho? kde? 😵

kutcher
31. led 2011

@mart.s do dvora kr. jezdíme posl. 8 let každý rok - malej tam už byl 2x poprvé na roce, byl ze zvířátek hrozně vykulenej, tak to stálo za to, teď v létě mu byly 2 a strašně si to užil jak na hřišti, tak v safari buse a zvířátka ho bavila hrozně moc. V červenci jedem zas, zchrastila jsem dokonce v.i.p. karty, takže můžem kam chcem a budem krmit hrochy, opičky atd.

andrejo
31. led 2011

@marryaa plne suhlasim .. dvd nam tiez velmi pomohlo pri ceste nad 1000km. Treba davat pozor na to aby decko do toho stale necumelo ale inak je to fajn. My sme kupili take dvd co ma 2 obrazovky napojene na seba tak mozeme pustat obom. Aj ked zatial sme to u mensieho nevyuzili.
No na druhej strane my sa snazime si vzdy zbalit jedlo do tej skrinky pred spolujazdcom ktora je chladena (v lete) a tak co najmenej zastavujeme. Najhorsie je asi prebalovanie maleho. to obcas absolvujeme tak ze dame spolujazdcovu sedacku uplne dozadu a sklopime. tak sa tam da nejak natrepat a prebalit decko aj ked su zatvorene dvere. v lete na to najlepsiie funguje kufor.
Dalsia vec ktoru planujem onedlho do auta kupit je ta taska na predne sedadla. Aby decka mali nejake veci po ruke.
Inak vacsinou ide cca. 60cm Macko Pu na strednom sedadle vzadu priputany 🙂

kutcher
31. led 2011

@beruska2x No, viděla jsem tyto redukce v Polsku, fakt krásné a do teď se mlátím do hlavy, že jsem aspoň jednu nevzala, ale ještě byla jedna taková hodně pevná nafukovací - z gumy jako mají rafty, ale na německých stránkách, jen to najít...

beruska2x
autor
31. led 2011

@kutcher nj ☹ ze bych pro to jela do PL nebo D se mi fakt neyplati, uvazuju uz ze koupim obyc redukci za 100,- i kdybych ji tam pak mela nechat 😝 a donmu se s ni netahnout - kdyz si tam neco koupime aby se mi nepletla.. 😅

miska73
31. led 2011

@beruska2x koukám, že už začínáš chystat věci 😵

beruska2x
autor
31. led 2011

@miska73 😀 ale ne, jen ten zachod me zamestnava 😀

kutcher
31. led 2011

@beruska2x Ale nějaká mamča mi říkala, ať se na to vyprdnu a pořídím nějakej malej dětskej kruh a mám vystarány a asi má trochu pravdu i když u holky se jí to kecá, že?Ale třeba tenhle, jak tam má ten zobáček, ten by nepřečůral:D

kutcher
31. led 2011

img.hrackydomino.cz/catalog_full/intex/detsky-kruh-tucnak-81x67cm.jpg

beruska2x
autor
31. led 2011

@kutcher vidis, to by me nenapadlo, prave kluci to maji snazsi ne? nasmerujou pindika dobre mi prijde 😀

usiko
31. led 2011

Ahojte,

my mame cestovnu postielku ale spodok je taky nerovny, ryhovany, potrebovali by sme nieco ako nafukovaci matrac do postielky...alebo ako to riesite vy? ten nafukovaci matrac neviem nikde najst....

beruska2x
autor
31. led 2011

@usiko neni tam pro takhle male mimi to zavesne luzko?

beruska2x
autor
31. led 2011

@usiko a co tam dat neco takoveho http://www.baby-eshop.cz/prebalovaci-podlozky/p... a deku bavlnenou slabou..

usiko
31. led 2011

nie, kupila som ju pred porodom, 🙂 takze som nevedela ako a co tam ma byt...takze co teraz? predat a kupit nieco ine? alebo ako by ste mi poradili?

Inak, na dovolenku pojdeme az ked bude mat cca 8-10 mesiacov......

usiko
31. led 2011

@beruska2x nie je spatne, aj by sa dalo, ale postielka ma iba 60 cm sirku, ta to tam nevmestim.......som ja ale tapa! som mala pockat a riesit to asi inak..... 😒

beruska2x
autor
31. led 2011

@usiko ty podlozky maji v ruznych rozmerech i 60cm..koukni.. a neda se tam to luzko dokoupit? nebo postylku prodat a koupit lepsi 😅 treba bazarovou ale vymakanejsi 😉