Využili jste nacvakávací autosedačku?

veverka10
13. bře 2010

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda jste využili možnosti nacvakávání autosedačky na podvozek kočárku. Mám vybraný kočárek, ale autosedačka k němu se mi moc nezamlouvá. Proto nevím, jestli koupit celou trojkombinaci nebo jen dvoj a sedačku jinou (kvalitnější). Přemýšlím, kam tuto možnost vlastně využijeme. Do větších obchodu na nákup, možná k doktorovi ... Jak to bylo u vás?
Díky za rady.

katren
13. bře 2010

Aj my stale vyuzivame....doktor, rychle nakupy a tak....ked vidim maminky s autosedackou v ruke, tak ich staaaaaaaasne obdivujem. Nasa mala ma 5kg bez autosedacky a este ju aj s tym vlacit 😒
Je to super vec....my len a len odporucame 😉

tymothy
13. bře 2010

Já jsem občas taky tu nacvakávací sedačku jen tiše záviděla - nicméně přežila jsem to i bez ní. Máme krátkou felicii a po chvilce cviku jsme do kufru byli schopni složit i vcelku objemný kočár...ale popravdě se tam nevešlo vůbec nic jiného a také potom zas to nandavání korby a koleček...
Ale asi je pravda, že bych to moc nevyužívala. K doktorce jsem brala autosedačku jen do ruky - jenže parkoviště je hned vedle, takže se jedná jen o to přejít chodník a vyjít jedno patro do schodů. A když jsme šli nakupovat, posadili, jsme autosedačku do vozíku, takže taky žádný problém nebyl - stejně ani nevím, jak bych tlačila vozík a zároveň i kočárek. 😉

pindruska
13. bře 2010

také jsem uvažovala o nacvakávací autosedačce a po průzkumu u známých jsem se rozhodla pro nenacvakávací. pokud jsme někam jeli a věděli, že prcka budeme vyndavat, sbalili jsme do auta i kočárek. ale máme kombíka, takže sice jsme měli zabraný celý kufr, ale to nevadilo.

majula28
13. bře 2010

pri prvom som to nemala 😠 autosedačku sme pri nákupoch mali v nákupnom košíku 😝 ale pri druhom mám 😀 a je to super, môžem len a len odporučiť 😀 😀 😀

fifa79
13. bře 2010

veverka10:souhlasím s minitrouble, taky jsem strašně chtěla nacvakávací autosedačku na podvozek, ale využili jsme ji všehovšudy 10x.Když už jsem dávala do auta podvozek tak i s korbičkou, pro mimi to je pohodlnější a stejně pokud jsem potřebovala nakoupit např.vodu musela jsem vzít jen autosedačku, aby se mi vše vešlo do auta.Takže bych radši volila bezpenost.

kpetra
13. bře 2010

Ahoj
My jsme sedačku na podvozku využívali dost. Dětskýho doktora máme v patře, takže jsem nechala v kočárkáně podvozek a Matýska odnesla v autosedačce. Taky jsem chodila naproti manželovi do práce, kdybych jela s korbičkou, tak by nám chyběla v autě autosedačka. Takhle jsme měli všechno, co jsme potřebovali. 😉 No a samozřejmě do obchodů jsme ji využili.

tilly
13. bře 2010

my to vyuzivame 😉

melpomene
13. bře 2010

my sme ju tiez dost vyuzili, hlavne ku doktorom...nemala som to srdce budit maleho ked v nej zaspal ale za jedno to bolo aj rychle...no a dalsia vec bola ze sa narodil vyse 4 kg a cim bol starsi vaha stupala a bolo pre mna jednoduchsie cvaknut ho na podvozok ako ho niest v rukach...inac by som ich asi mala vytahane neviem pokial...no vyuzivalal som to len na kratke a rychle presuny...ale tiez neuznavam kocikovanie v autosedackach...by som tam tie maminy poskladala do nich a nech sa vozia 2-3 hodky, ze ako by im asi bolo....u nas v meste to bola riadna hitovka...niektore nemali vobec ani vanicky na kociky...pol roka kocikovali deti v autosedackach a potom ich supli do sportakov

pikusa
14. bře 2010

Ahoj...využila jsem maximálně 😉
Mám PP GT3--velké auto,takže jsem na výlety brala i korbičku,ale pokud malý spal,nacvakla jsem sedačku.
K dr.,na nákupy,super věc 🙂

jmisa
14. bře 2010

Mám teutonku, autosedačku maxi cosi a je to výhoda. Jezdím autem většinou sama, když potřebuju vyřídit něco po doktorch, na úřadech, po nákupech. Malý v autosedajdě usne, kdybych ho strakala pokaždý do korby, tak se mi probudí a bude protivný, takhle vyndám autosedajdu, nacvaknu na podvozek a pak zase vrátím, kolikrát se ani neprobudí, až doma. Za mě je to obr výhoda.
Teď už z vajíčka vyrůstá a já řeším, jak to bude "řešit" dál.

sima.p
14. bře 2010

No čítala som viac-menej len Tvoju otázku a asi 2 odpovede. Ja som veľmi neštastná, že nemám naklikávaciu autosedačku, lebo chodíme 2x do týždna na rehabku a malá je už dosť ťažká, tak mám čo nosiť, ked ju nosím s autoeseačkou v ruke, hoci sa vozíme autom a je to kúsok, ale aj na ten kúsok by sa mi oplatilo to tam nakliknúť...

sicinka
14. bře 2010

Ahoj, mám nacvakávání a ocenuji stále víc. Bydlíme v bytě parkujeme, kde se dá. Takže cesta k autu třeba 200 m s cca 15 kg na ruce nic moc. Mám bebeconfort a tam je vajícko vetší do cca 13 kg mimča. Využívám na nákupy, lékaře, na hodně krátké vzdálenosti využívám nosítko - jsem líná tahat kočár.

adam07
14. bře 2010

ano, pri prvom som ju vyuzila velmi (hlavne pri cviceni a pocas spanku) a pri druhom menej, ale urcite odporucam 😉

martulikk
15. bře 2010

Jojo, bez ní bychom se neobešli 😉 Jezdíme hodně autem, a taky jsme od malička měli hooodně nespavé miminko, takže představa, že bychom jí museli budit při každém vystupování z auta přendaváním do kočárku, no hrůůůůza! Mohu jen a jen doporučit! Ten kdo argumentuje tím, že se dá autosedačka čapnout do ruky... tak možná někdy krátce po porodu, ale pak už těžko... Rodila jsem sekcí, takže jsem ze začátku nemohla nic nosit a dávalo mi dost zabrat i jen vyndání autosedačky z auta a naklapnutí na podvozek. Autosedačku máme Teutonii, má 6kg, když k tomu připočtu současných 7kg (7,5 měsíců) naší malé... no parááááda... 😀 Takže kombinace autosedačka na podvozek: k nezaplacení!!! 😉

majkali
15. bře 2010

Ahoj, my jsme sutosedačku s podvozkem využili a využíváme hodně. Máme autosedačku Maxi Cosi a podvozky dva - kočárek Mutsy a ještě golfky Quinny zapp. Na oba podvozky jde nacvaknout - je to super když malý spí a jdeme něco rychle nakoupit, tak ho s autosedačkou vyndám z auta a cvaknu do podvozku aniž bych ho budila. Krom toho máme sedačku doma svaklou na podvozku Quinny a malý v ní s námi snídá, líp na nás vidí, jinak by se zlbláznil. Taky ho tam občas dám na chvilku přes den, když otřebuju něco udělat v kuchyni, nevím jak ostatní děti, ale ten můj drak jak mě nevidí tak řve, sám se nezabaví ☹

kijonkova.k
15. bře 2010

využili a je to super věc. 😉

mili84
15. bře 2010

ahoj, využili a stále využíváme!! v podstatě každý den.

pimpa
15. bře 2010

my mame nacvakavaciu peg perego a vyuzivame ju stale, je to ovela jednoduchsie ako bez podvozkz, co sa tyka viazania a podla mna aj bezpecnosti. Prave tento mesiac uz vsak presedlame na vacsiu, uz mame totiz 14 mes, a sme uz moc velki 😀 😀

misi78
15. bře 2010

Urcite je to super vec. Kocarek mame X-Lander a sedajdu jsme meli Maxi cosi. Hlavne jak pisou holky, kdyz malej usnul tak se jen precvakl a bylo to. Hodne jsme vyuzilo k dr, na nakupy kdyz jsem parkovala vedle prace a sla se kuknout za kolegy nebo musela neco vyrizovat na uradech. Bohuzel pak uz byl malej ve sportaku a tam bych to musela cely oddelat tak pak uz to neslo ale fakt mi to chybelo. Ted uz jezdi ve velke autosedajde.

maly_prcek
15. bře 2010

Jj, souhlas, k MUDr. a do obchodu k nezaplacení, nacvakáváme i když jsme jdem na parkoviště k autu (třeba s taškama) - přeci jen prcek je pak už dost těžký a táhnout autosedačku jen tak má problém i chlap... 😉

llllucka
15. bře 2010

veverka:nevím,co máš vybrané za kočár,ale pro mě je nejdůležitější bezpečnost dítěte,takže pokud se ti autosedačka nezdá.jdi do jiné.Já např. nacvaknutí nevyužila ani jednou.Do obchodu jsme prcka nebrali a jinam to asi ani nemá smysl.Byla jsem ráda,že v ní nemusí být zbytečně dlouho,takže jsme radši brali všude korbu.
I když malej usnul,tak jako mimi jsem ho vždycky předělala do korby a spal dál.

misi78
15. bře 2010

Jeste me napadlo plavani tam to bylo taky super to nacvakavani 😉

sylviah
15. bře 2010

využívame maximálne 😉 chodíme s malým na rehabilitácie a k doktorom každý druhý den a je to super vec. nakliknem autosedačku do auta na zakladnu a potom zase naklikneme na podvozok 😉 a bezim k doktorovi a taktiez na nakupy chodime iba takto, vsetok nakup sa nam zmesti do kocarika - naspodok -podvozok - mame brio go a ten tam ma neskutocne vela miesta

deina
15. bře 2010

Aj my ju vyuzivame, najma k lekarom. Maly je mi tazky, aby som ho brala v sedacke len na rukach, takto to mam lahsie. A tiez to, ako pisu baby, ze v aute zaspi, nemam srdce ho budit a prekladat do kocika, nakliknem a ideme, on spinka dalej. 🙂

zajo79
15. bře 2010

my sme to vyuzili - k lekarom, na kratke nakupy, starsieho syna ked som vozila do skolky, a hlavne vtedy, ked bol podvozok v aute a prislo fajn, ked sme nemuseli trepat vsade vanicku a ked sme chceli ist s malym, tak sme len naklikli autosedacku.

zrzulka
16. bře 2010

my sme tiez nevyuzili ani raz. este sme sa s muzom na tom smiali ze ako nam na tom zalezalo a nakoniec ani jediny raz sme nevyuzili nakliknutie autosedacky.... Ale ja ked som malu videla ako je tam chudatenko skrcena tak mne to proste nedalo...dost ze sme vela cestovali a musela byt v aute v takejto neprijemnej polohe 😒

zrzulka
16. bře 2010

jaj este som chcela ze malemu sme tiez kupili naklikavaciu tak som zvedava ci vyuzijeme teraz. je to iny model a zda sa mi viac pohodlny. Uvidime ked ho tam dame ako to bude vyzerat....

victoriablue
16. bře 2010

My také využíváme podvozek Zapp a MC Cabrio, nákupy, doktoři. Malá je listopadová a představa, že ji v mrazech přendávám z auta a sedačky do kočáru..brrrr. Tak byla hezky zachumlaná ve fusaku. Až se oteplí dám přednost Manduce 🙂

nika
16. bře 2010

dnes a denně, opravdu to využívám velmi často, a jsem ráda. do obchodu k dr. kamkoliv. při pokusech přendat spící dítě do korby to dopadlo vždy tak že se probrala a byl akorát nevyspaná a protivná.

adrikadt
17. bře 2010

Ahoj, zalezi aj na tom, kde byvas a kolko cestujes. My mame so sestrou babatka s dvojdnovým rozdielom. Kociariky sme kupovali spolu, kupili sme rovnaku trojkombinaciu, len farbu inu. Ja byvam na dedine a preto casto cestujem k lekarovi, na nakupy, nieco vybavit do mesta...ked maly cestou zaspal, nemusela som ho prekladat, len som ho naklikla na podvozok...nedam na to dopustit (ani vanicku som tak nevyuzila ako vajicko) a teraz je uz do vajicka velky a velmi mi to chyba.
Sestra zase byva v meste, lekarku ma 5 minut pesi, obchody vsade okolo...cestuje len prilezitosne, ona zase naklikavanie využila velmi málo, takmer vobec.