Zavinovačka do autosedačky Emitex

mirka755
29. dub 2009

ahojky maminky
máte některá tuto zavinovačku - v letní verzi? Ondrášek se má narodit začátkem července, přeci jenom pořád teplo nebude. Vím, že se dá použít i deka, ale tak nějak furt dumám nad touto zavinovačkou 😉. Může se použít i do kočárku

momoyka
4. srp 2010

@tinnka9 tak som to myslela... nech sa vyuziva, uz ked sa kupi..

jitulisek
4. srp 2010

@avanka nevím, jaktože nám to nešlo. Popruhy jsme dali na maximum a nešlo to. taky jsme asi byli nervní, protože odjezd z porodnice (1. mimčo), lidi po nás koukali, co tam pořád šašíme, takže já byla naštvaná na manžu,že to nejde,tak jsme se na to pak vykašlali a dali jen deku. pak už jsem do sedačky nedávali, protože mi nepřišla taková zima. Ona ta letní verze je docela teplá. Myslím, že by klidně mohla být i do mírnější zimy. To aby jsme vyndali novorozeneskou vložku mě v tu chvíli nenapadlo,ale určitě by to bylo řešení. 🙂

avanka
5. srp 2010

@jitulisek tak ja uz preventivne teda vyberiem vlozku 😉
lebo uz mam zavinovacku v autosedacke a nevyzera, ze by sa tam babo nezmestilo 😅
aku mate autosedacku? mozno zalezi aj od velkosti.....my mame Concord ion

hobit
5. srp 2010

@avanka aj my mame Concord ion tak dufam, ze to bude v pohode 🙂

jitulisek
5. srp 2010

@avanka no, my máme Jané Strata 0-13kg. Není asi největší, protože už ve dvou měsících se tam Sofi s vložkou vlezla jen tak tak. A teď je to po vyndání lepší,ale do 13 kg určo nevydržíme a za chvíli budem kupovat novou. Máme jí v trojkombinaci s kočárkem,tak jsem to při koupi neřešila. Je bezpečná a to pro mě bylo důležité,ale že bude až tak malá mě při koupi nenapadlo. 😒

avanka
5. srp 2010

@jitulisek a Sofinka je ako velke dieta? kamoska v jane vajicku vozila malu este v roku 😅 lebo pri Lukaskovi sme nemali taketo moderne vajicko...tak nemam predstavu, do akej doby sa babo zmesti do vajca

jitulisek
5. srp 2010

@avanka Když se narodila, tak měla 3,2 kg. Ale je fakt,že docela rychle roste. Teď má ve čtyřech měsích něco přes 7 kg.Nevim, jestli my to vydržíme do roka,to určitě ne. Přijde mi v ní taková narvaná.Asi to má tak být,aby se případně při nehodě moc nekynklala. Stejně tam musí pár měsíců ješte vydržet než bude sama sedět,aby mohla do větší. A co máte vy za autosedačku?

avanka
6. srp 2010

@jitulisek my sme teraz kupili pre mimco Concord neo, takze sedacka je concord ion...Lukasko mal 3300 g a ked sme odchadzali z porodnice, mal necelych 3000 g, takze dufam, ze druhy maly nebude o vela vacsi....

jitulisek
6. srp 2010

@avanka koukala jsem na ní a jané má možná tu vložku takovou baculatejší. Těžko říct z obrázku z netu. No co vložka se může kdykoli vyndat. 🙂 Je to lepší než nějaká stará autosedačka, která je bez vložky, takže poměrně velká. Známá jí takhle "vystlávala" plínou, aby se malé nehoupala hlava ze strany na stranu. Do toho bych ale fakt nešla, hlavně kvůli bezpečnosti...

katarina.banska
19. zář 2010

ahojte
mame autosedacku jane strata, no nasej malej z nej uz trcia nozky. a to mame este len nieco vyse 6 kil.
neviem si predstavit, ze by sa tam mala zmestit az do 13 kg. ☹
chcem sa opytat na zavinovacku emitex, ci je dobra do tejto autosedacky?
alebo ktoru zavinocku by ste mi odporucili? dakujem krasne

pimpa
21. zář 2010

@katarina.banska
zalezi na tom, aby dietatu nevytrcala zo sedacky hore hlavicka, nozicky su uplne vedlajsie, pokial siahaju, v pripade kolizie v doprave ide o hlavu, my sme mali Pegperego 0+ a mala som tam Paťka az skoro do 13 mes. Je to ovela bezpecnejsie, ked je dieta co najdlhsie v protismere jazdy 😉

pimpa
21. zář 2010

a mala som tam zavinku emitex asi do 11 mes. 🙂

pimpa
21. zář 2010

ja teda neviem ake mate vy autosedacky, lebo ta nasa bola velmi priestranna, vlozku na hlavicku sme pouzivali az do 5tich mes, a to vahovo a dlzkovo mam priemerne dieta. Tusim je to Peg perego Viaggio, taka naklikavacia s vodovahou

katarina.banska
24. zář 2010

chcela by som kupit zavinovacku do autosedacky emitex. nepredavate niekto nahodou ???

crca
24. zář 2010

@katarina.banska -koukni na bazar,tam jsem jí našla 😉 -je růžová,dál jsem nekoukala 😉

katarina.banska
24. zář 2010

@crca myslis na tento bazar na MK?
lebo ja som tam emitex nevidela, ale idem kuknut ked vravis 🙂

katarina.banska
24. zář 2010

katarina.banska
24. zář 2010

@crca ja som asi slepa, ale nenasla som ju nikde ☹

crca
24. zář 2010

@katarina.banska je to na tomto MK,chvilku,já ti zkusím zkopírovat stránku 😉

crca
24. zář 2010

https://www.modrykonik.cz/bazar/202-deky-zavino...
je jich tam i asi víc 😉 zkus to projet

katarina.banska
24. zář 2010

@crca dakujem
no to je inzerat z Ciech a to sa mi asi neoplati, pretoze posta z Ciech je dost draha....
ale dakujem ajtak.... dufam, ze najdem aj na Slovensku niekoho kto predava

katarina.banska
24. zář 2010

@avanka jeeeeeeej dakujem ti krasne.
idem sa im hned ozvat.... 🙂 🙂 🙂 🙂

avanka
24. zář 2010
marion
28. zář 2010

Kocky, ako zapinate deticky do tej deky ked mate 5 bodove zapinanie? Nam sa to da len zvonka. A nie z vnutra? 🙂

sjuzi
8. lis 2010

Kočky, na marec by ste kupovali zimnú alebo prechodnú verziu??? 😕 ... tuším je ešte aj 3. letná, to asi nie...

ichbinich
8. lis 2010

@sjuzi:
Na marec prechodnu... Ta zimna je z dvoch vrstiev hrubeho fleecu, to by bolo moc. Letna ma zvonku tenky fleece a zvnutra bavlnu (tu mala svagrina pre jej julove dvojicky).
Ja mam zimne babo a zimnu zavinovacku. Teraz ju dokonca mam v sportovom kociari, este som nedavala fusak, staci ta zavinovacka.
Tebe asi bude stacit ta prechodna, lebo kym bude leto a teplo, babo uz bude vacsie a nie take citlive na chlad a nebude ti treba zavinovacku do auta. Ale uvidis, kazde babo je ine.

sjuzi
8. lis 2010

@ichbinich ďakujem... myslela som si... že asi bude stačiť... i keď v marci ešte býva chladno... 😅 ale tak poprikrývame nejakou hrubočiznou dekou a v kočíku pôjde do fusaku...
Len dosť jazdíme autom a premiestňujeme sa, tak v tej sedačke mi to príde celkom praktické. A v aute sa v zime dosť kúri, tak asi tá zimná by bola moc... 😉

ichbinich
8. lis 2010

@sjuzi:
Ked ste vela na cestach, tak ta zavinovacka je podla mna super. Ked nastupis do studeneho auta, tak ju zatvoris, nech je zazabuseny, a ked sa rozkuri, tak jednoducho rozopnes a na chrbatik bude mat vzdy pekne teplo.
A ked v kociku mas fusak, tak to bude stacit. My sme niekedy na nakupy nechali maleho v sedacke (ked spal), naklikli na kociarovy podvozok a sli do obchodov. Vnutri bolo teplo, tak som zavinovacku otvorila, v garaziach a na parkoviskach bolo chladno, tak som zatvorila a hotovo.

matilko
2. led 2011

ahoj, prosím o radu... dcerka 3mes. sa mi hodne budí ručičkami, do klasických zavinovačiek už je moc dlhá a nezaviniem ju poriadne aj s nohami... tak ma napadlo, dala by sa tá emitex autosedačková použiť na tento účel v postielke?
asi by som uvažovala o letnej, aby sa mi nepotila na zádech od toho flísu...