Zavinovačka do autosedačky pro květnové mimčo

lastovenka
8. dub 2019

Ahoj holky, prosím poraďte. Jaký typ zavinovačky do autosedačky je vhodný pro květnové mimčo?

monika76301
8. dub 2019

@lastovenka ja nebudu dávat žádnou uz ted je teplo a za měsíc bude ještě větší oblecu a dam deku

ivca_ch
8. dub 2019

Mám letní zavinovačku od Emitexu, je místo deky.

ddanik1
8. dub 2019

@lastovenka Mám béžovou zavinovačku od Emitexu, bohužel mi nesedí do vajíčka Britax (má pětibodové pásy). Tak ji nabízím k prodeji

zelenaesmolda
8. dub 2019

pro kvetnove mimi je to zbytecne

prejeta_zaba
8. dub 2019

Žádný. V květnu bývají tropy, tak se nenech zlákat ke koupi fusaku, jak už ti tu kdosi nabízí. :D Kdyby bylo zimněji, přikryješ dekou, proč z toho dělat vědu. Spíš bavlněnou podložku, ať se mimčo nepotí (záleží jak moc cestujete autem).

hani1234
8. dub 2019

Já bych koupila jen merino podložku 👍🏻

6miska4
8. dub 2019

Taky bych nedávala žádnou. Já třeba tu od Emitexu použila jen jednou, malá se v ní extrémně potila.. Bohatě stačí překrýt tenkou dekou, pokud je potřeba..

zelenaesmolda
8. dub 2019

@prejeta_zaba nam v obchode dokonce pan prodavac poradil at normlane udelame diry do rucniku nebo stareho prosteradla,jako davat za letni potah litr mi prijde fakt pres caru 🙂

pokoda
8. dub 2019

@ddanik1 A v čem nesedí? My ji máme zimní taky do Römeru a sedí. Pásy se protáhnou těma dírama, rozkrok zavinovačky se "posadí" za ten pásový bod v sedle, do toho mimčo, připoutáte a následně se zavinovačka zavine(pásy jsou tedy schované ve fusaku . Snad je to popsaný srozumitelně...

muhehehe
8. dub 2019

Žádnou.. v případě potřeby malou deku

claire90
8. dub 2019

Nic bych nekupovala, mam deti tedy cervnove (1. a 5.), ale ani u jednoho jsem nad tim neuvazovala, pokud bude chladneji, tak primerene obleknes a prikryjes dekou, to bohate staci 😉

pengli
8. dub 2019

V květnu bývá už pěkný teplo a co teprve v autě. Žádnou zavinovačku do sedačky bych nekupovala, škoda peněz. Mimčo bude oblečený, případně na přenos dej tenkou dečku (jak už holky psaly) a stačí bohatě. Mám taky květnovku a z porodnice jsem loni šla v tričku, jaký bylo vedro.

petulik81
8. dub 2019

Ja v lete fakt nedavala, tak slabou deku nebo plinu pres nozky, ono se v tom dite fakt zpoti

lastovenka
autor
8. dub 2019

@pengli ty jo tak jí asi teda kupovat nebudu, ale přišlo mi to takový chytrý, jako že bych jí používala i do kočáru a tím, jak hodně jezdíme, brzy po ránu i večer/v noci, tak jsem si řikala, že do auta i prostě do kočáru by se toho hodilo. Dečku mám taky, ale tu si hned odkopne si myslim...... ale je fakt že vedra bývají dost velký...................tak jsem z toho ted na vážkách....

petulik81
8. dub 2019

Ja mela tu letni od kamaradky ale pouzivala jsem ji na podzim, jako neztrati se, ne ze ne, ale v lete je spíš fajn pod mimco bambusova plina 😉 a na mimco tenka decka, tetra plena

normalnimatka
8. dub 2019

no na léto určitě žádnou. a na zimu pak uvidíte, jak bude dítě velký a záhřevný🙂 ale nutný to není. dá se žít i jen s dekou navrch. hlavně nepoutat v kombinéze, nebo bundě. ani větší dítě.
ale zas není problém to sehnat. já je viděla v sekáčích za pár kč xkrát. deky s dírama na pásy🙂

normalnimatka
8. dub 2019

@lastovenka tak v autě je spíš vedro, jakmile svítí trochu slunce a tak.. taky dítě nemusí bejt odkopávací typ a deka může bejt v pohodě. prostě uvidíte. dopředu bych nic nepořizovala🙂

zlatoja
8. dub 2019

Ja ji iniciativne koupila, taky mi prisla super. Mala je na zacatku zari, jezdili jsme hodne uz od narozeni, ale do autosedacky jsme ji nikdy nepouzili. I v zime oblikam jen overal, fleecovy nebo merino, pres ’domaci’ vrstvu. Zavinovacku jsem pak pouzivala na podzim do kocarku, abych ji vyuzila.

rebe
9. dub 2019

Do autosedačky pod dítě nepatří nic. Zavinovačka, deka, kombinéza, teplá bunda, nic. Snižuje to bezpečnost sedačky. Dítě stačí přikrýt dekou a okraje zastrčit.

lastovenka
autor
9. dub 2019

Dobrá, přesvědčili jste mě, nebudu nic kupovat 🙂 Snad už na začátku května bude teplo 🙂 díky holky!🙂

pavla555
9. dub 2019

žádnou 🙂. Když je ráno chladněji dám deku. A v zimě jsem používala fusak z kočárku - až se v autě zatopí - pak se jen pěkně rozepne a dítě se nepotí v bundách... Je to škoda peněz...

bonulinka
9. dub 2019

My kupovali tu letní s bavlněným vnitřkem a fleesem vně pro říjnové miminko a využila jsem jí místo fusaku do kočárku, dá se stáhnout i u hlavičky, byla jsem s ní spokojená. Na červnové miminko až na podzim místo fusaku do kočárku, ale to jen proto, že jsem jí už měla doma, tak aby se využila. Do autosedačky jsem jí nedávala, přikrývala jsem dítě jen dečkou.

janaaanna
10. dub 2019

@lastovenka hlavne je lepsi dite prikryt dekou, tu pak muzete v teple v aute sundat. Zavinovacku uz nevyndate a prckove pak maji zpocena zadicka. Nehlede na bezpecnost, jak uz zaznelo. Nemeli jsme a nechybela mi, regulovala jsem dekami

jitkaem
10. dub 2019

Ja pouzila pro dubnatko Swaddleme a jeste tedy pridala deku.