Zimní fusak do autosedačky CabrioFix, doporučte

dandellaii
22. srp 2013

Ahoj holky, tak nám začali hlásit, že tahle zima bude opravdu stát za to. Ještě před touto zprávou jsem už přemýšlela, že pořídím nějaký fusak na zimu. Miminko čekáme v prosinci a ráda bych ho měla opravdu v teple, takže ideálně ovčí vlna, apod.
Budeme pořizovat autosedačku Maxi Cosi CabrioFix, vím že Maxi Cosi vyrábí fusaky přímo do jejich vajíček, ale nepřijdou mi nějak extra teplé.
A proto se ptám - nemá některá z vás zkušenost s nějakou alternativou v autosedačce CabrioFix?

hojda
22. srp 2013

Kamarádka měla fusak z ovčí vlny a dítě pořád zpocené. Nějak jsem nepochopila, jestli chceš fusak jen do autosedačky, nebo i do kočárku, pokud do kočárku, tak mrkni na fusak s Outlastem (termoregulace) z Dita Tábor, vyhrál i na veletrhu, je super praktický (dá se rozšířit a prodloužit a odpínací na nohy pro chodící dítě).

madormi
22. srp 2013

do sedajdy jsem měla od jj cole a jako na přejezdy autem zbytečně teplé- bohatě postačí zimní zavinka emitex

sheeni123
23. srp 2013

Do sedačky jsem měla zimní zavinovacku emitex a spokojenost. Do kočárku zimní fusak stejné značky a neměnila bych! Dal se prodloužit i pro větší dítko, teplo, dobře se udržuje. Hlavně bych vybírala fusak podle kočárku. Pokud máš kombinaci, zkusit, jak půjde dát do sportovní úpravy.

editah222
23. srp 2013

Do autosedačky jserm měla originál fuska k sedačce (teutonie), taky nebyl moc teplý, ale na přenos dítěte do auta a z auta byl naprosto super a postačující. Do kočárku jsem měla Bunker Lodger, moc se mi líbil a byl krásně teplý, navic šel využít celý rok, nemusela jsem nikdy dávat deku. Ale pro chodící dítko už tak užasný nebyl, protože jsem musela dětem nasazovat návleky, spodek nejde dát pryč. Fusaky Dita Tábor jsou taky krásné.

mimarse
23. srp 2013

Mám v plánu pořídit emitexový fusak do autosedačky a do kočárku outlastový od little angel (ten je vlastně od fa Dita Tábor🙂 ).Snad je to dobrá volba.

socina
23. srp 2013

My máme malou narozenou v únoru a z porodnice jsme jí vezli v kombineze a ve fleesovém fusaku http://kocarkydetske.nakupujeme.cz/10278-prislu...