Zimní fusak do autosedačky, je to potřebná věc?

danakm84
1. zář 2013

Maminky , prosim Vas o názor na zimni fusaky do autosedaček. Je to věc potřebná, nebo stačí zimní overálky + případně deka ?

luien
1. zář 2013

Ahoj, my jsme rozhodně fusaky do autosedeček vůbec nepoužívali. Holčičkám byly na zimu 3 měsíce (ale mám dvojčátka, takže nedonošeňátka) a i přesto jsme nepoužívali. Podle mě stačí přesně jak píšeš, zimní overálek a když jsme přenášeli někam dál v autosedačce, tak jsem je přikryla dekou, to samé na podzim nebo na jaře jsme řešili přikrytím dekou 😉 Přijde mi to zbytečná investice. Rozhodně se vyplatí investovat do fusaku do kočáru, který má velikost, která pak půjde i do sporťáku 🙂

ludmilad
1. zář 2013

Taktéž si myslím, že je to zbytečné. Já jsem ho sice pořídila, ale použili jsme ho asi dvakrát. Většinou jdeš jen kousek do auta, v autě se zatopí. Já jsem měla pro malého kombinézu a přikrývala dekou.

mafeska
1. zář 2013

podle mě zbytečnost, obešla jsem se bez toho. Stačila mi deka. 🙂

radulka57
1. zář 2013

Já mám od sestry teplejší deku do autosedačky! Moc se mi líbí. Není tak tlustá jako kožešinovej fusak. Mám to zadarmo, pokud bych se měla rozhodovat tak to vyřeším jen dekou, fusak je duležitější hlavně do kočárku.

hojda
1. zář 2013

Tak já myslím, že to zbytečnost není. Z důvodu bezpečnosti by děti do autosedačky neměli mít na sobě hodně vrstev oblečení tj. třeba , že bude v sedačce v zimní bundě, takže fusáček je v tomto případě fajn. Navíc pokud jedeš na další cestu, tak v kombinéze je dítěti za chvíli opravdu vedro, takže se zastavuje a vysvléka, fusáček je jen rozhrne a je vyřešeno.

miky
1. zář 2013

já si naopak zimní fusak do autosedačky od Emitexu nemůžu vynachválit. Nepoužívám ho sice do autosedačky, ale balím do toho malého do kočárku, když je chladněji. Je mu krásně teplo jak ze spodu, tak i zbytek tělíčka má krásně zabalený. Nemusí být pod něj ani moc oblečený, protože krásně hřeje. I u holčičky jsme používali a investice do něj rozhodně nelituji, vyplatí se

beta.m
1. zář 2013

My využili fusak hodně, přece jen když bylo potřeba tak se rozhalil a nemuselo se svlíkat. Navíc bylo super, že když jsme někam jeli, tak jsem vzala tenhle autosedačkovej fusak a dala ho ze sedačky do kočárku a nemusela jsem tahat velkej kočárkovej fusak nebo deky. Měli jsme Emitex