Donio - pomoc

malinkata
22. pro 2022

Ahoj, dobrý den.
Vím, že v dnešní nelehké době je to těžké, ale každá korunka pomůže.
Děkuji moc
https://www.donio.cz/pribeh/8569

marge_s
23. pro 2022

@me_druhe_ja a tak moza bysme je mely utratit dodatecne....aby nevysavali system...

me_druhe_ja
23. pro 2022

@veroniquecz Jasně, moje děti v tomhle věku byly taky ve vejci, ale prostě mi přijde nemístné po takové události číst poznámky (nemyslím tebe, ale jiné), co tu sedačku děsně řešily a byly naprosto stoprocentně jisté, že v jiné sedačce/vejci by se to nestalo. Jako ASI ne, ale....nikdo to nemůže vědět jistě a nikdy to nezjistíme. Možná by se zase stalo něco jiného fatálního.....A nebo by stačilo, kdyby se nehoda stala o 30s později, rychlost by byla o 10km/h méně a auta by to sebe narazila pod o 15° jiným úhlem a Damianek by měl max 2 měsíce sádru ...fakt nikdo nevíme....

me_druhe_ja
23. pro 2022

@marge_s Tak my vysáváme francouzský systém 🙈 a sbírky naštěstí nepotřebujeme a snad nikdy potřebovat nebudeme. 🙂 Tu nejdražší věc: jeho speciální lék a pak botičky na míru nam naštěstí platí pojištění. I osobní asistentku do školky (až ji najdou teda 😀)

betysch
23. pro 2022

@veroniquecz Škoda že nemůžou jezdit ve vajíčku třeba do 18let🙂 To mi přišlo opravdu nejbezpečnější.Předpokládám že se pak sedačka v čem to dítě jelo velmi probírala ve skupině děti v protisměru.

marge_s
23. pro 2022

@me_druhe_ja a vy dokonce francouzsky ts ts ts 🤣 drzim palce!

ta predstava, ze si za to rodiny vetsinou muzou samy je fascinujici. 🤦🏻‍♀️

sebinka123
24. pro 2022

@cikitkapb No, tak tohle je teda síla. Jako plodí se tady teda kde co, ale tohle jste přehnala.
Cely těhotenství jsem absolvovala všechna vyšetření, všechno v naprostém pořádku a stejně je syn autista. Jak a kdo a kdy tedy v těhotenství to měl odhalit? Těhotenství bylo plánované, listovku jsem jedla už půl roku dopředu, plus zdravá strava. Jsem zvědavá, jestli mě tedy poucite, kde se stala chyba?

mia255
24. pro 2022

@malinkata uf tak tahle sbírka je hustá. Chápu, že život občas dává pořádně kopance a občas se vše se.e ale za mě toto není důvod na vytvoření sbírky. Vždyť je tolik možností jak si to můžete vyřešit sami... Ať si chlap najde druhou práci. Já se vlastní blbosti vybodovat a přijít o značnou část příjmů tak bych v té práci i spala jen abych zajistila rodině důstojný život... Anebo se zapoj ty a najdi si práci na protisměny. Není to sice tak jednoduché jako vytvořit sbírku ale když jsi ve srabu musíš se z něj vyhrabat 🤷 taky ta částka a celý účel je úplně mimo. Nedomýšlíte dusledky, když vám teď pojede celou zimu odvlhčovač tak příští rok budete muset pořádat novou sbírku na šílené nedoplatky... To samý vyvlozkovani komínů. Proč by měl někdo přispívat na zhodnocování cizího majetku? Ten nájem za korunu a to žes pracovala za minimálku raději ani nebudu komentovat. Každý nemůže být Einstein ale aspoň nějaké základní pojetí o ekonomickém světě a důsledcích svých činu by mít měl....

j.a.n.i
24. pro 2022

@veroniquecz No, ideálně ma, ovšem sedacky dle starší normy stale připouští 9 mesicni dite, co ma 9 kilo a sedi v posmerne, takže rodiče se proste jen ridili platnymi pravidly. Ze existuji lepsi, no existuji, stejně jako určitě existovalo lepší auto, ale argument, ze v nem meli jet je taky mimo...