Pomoc kamarádce

barulina
5. zář 2021

Pomoc kamarádce. Více v přiložené fotografii

ai30
5. zář 2021

Bohuzel o nicem nevim, ale alespon ti to topnu, at to hned nezapadne...

barulina
autor
5. zář 2021

@ai30 dekuji

zuzekk
5. zář 2021

Také nevím, jen přidám vzkaz - měla jsem žáka, který si stejnými % prošel ve 2.tr., pak dobrý, v 18ti se mu vrátila, a zase vyhrál.
Bude to dobrý! 😘

barulina
autor
5. zář 2021

@zuzekk maly ma 6. Uz se mu právě vratila. On celkové reaguje blbe, neustále plísně, dýchací potíže, pořád nějaké útvary, atb me nezabírají. Ted konečně snad přijde ta kostní dřeň. Jako hodně z nás má těžké životy, ale to co se děje Monci, ještě k rakovině syna... Snad vše dobré dopadne.

orisek56
5. zář 2021

Noční můra všech matek, i moje. Moc držím palce ať se malý uzdraví.

marketka_m
5. zář 2021

@barulina ..."co se deje monci"??????
Nepomuzou nrjake neziskovky??? Nadace?

slunea
5. zář 2021

Kluk bude hospitalizovany? Nenabizi nejake ubytovani pro matky hospitalizovanych primo nemocnice? Nekde to tak byva... Nebo by v nemocnici alespon mohli o necem vhodnem vedet.

barulina
autor
6. zář 2021

@slunea jde na výměnu kosti dřeně, jaknse pise, to se ambulantně nedělá, že. A má další dvě děti, potřebuje někde bydlet. V nemocnici ji na onkologii ji fakt nenechaji

barulina
autor
6. zář 2021

@marketka_m to je jedno, nejdůležitější je malý Mike a leukémie, ale má naložení víc než dost.

barulina
autor
6. zář 2021

@orisek56 dekuji

slunea
6. zář 2021

@barulina nemyslela jsem bydlení na onkologii. Ale něco jako domov sester. V Ostravě je, v Brně je myslím taky něco podobného, u Motola netuším.

barulina
autor
6. zář 2021

@slunea jo vim co myslíš, řeší to, je to čerstvá informace. Uz se dívá na organizaci a dům McDonalda. Hledáme prostě jen co nejvíc možnosti. Dekuji