Sbírka pro nemocnou dvojici

zdenca74
27. pro 2022

Pomůžeme jedné malé rodině k jejich velkému snu? Dokážeme to?
https://www.donio.cz/vetsi-auto-pro-rodinu

bara88
27. pro 2022

@zdenca74 snad se ti tohle jednou vrátí,žádat o prachy takto ,kde žádají i rodiče vážně nemocných děti je vrchol drzosti

marimanta
27. pro 2022

Když jsem tenhle příspěvek četla, musela jsem si sednout na ruce... Taky máme dvě děti s FAS v PP a tři svoje a ani by mě nenapadlo dělat si sbírku na auto....

ilonne
27. pro 2022

@zdenca74 proč si nekoupíte starší Verso. Tyhle vozy se už bohuzel nevyrábí, ale jsou v kategorii NPW. My jsme před 5 lety koupili jedno z posledních nových, čekali jsme tehdy třetí dítě. A pohodlne se do něj vejdeme a to jsme 5ti členna rodina. A podle našeho prodejce, jsou tato auta pořád žádaná. To, na co pořádáte sbírku, je opravdu rozmarilost...

tasimia
27. pro 2022

@zdenca74 takže když Vám zamítl peníze stát, tak to zkoušíš od dobrých lidí?
Divím se, že tě hanba nefackuje..

vineta
28. pro 2022

@betysch
@hezz17
Na to nějak nemám co říct, nevím, nejsem zdravotník, tohle těžko posoudím. Ale dokážu pochopit, když se někdo chytá i třeba malých nadějí a nechce to vzdát. Mně to smysl dávalo, ráda jsem tam poslala nějakou tu stovku, ale to je na každém, na co chce dát své peníze…
Myslím, že každý, pokud chce, si nějakou tu sbírku, která mu přijde smysluplná, snadno najde. Anebo jiný způsob, jak pomoci.
Jen jsem chtěla spíš upozornit na to, že na Doniu jsou i jiné sbírky, když už se někomu nezdá tahle konkrétní 🙈

bereni
28. pro 2022

@zdenca74 Jako vazne? Sbirka na auto za 630 tis? Ja DONIU uz neverim, nedavno tam byla sbirka jedne “influencerky” na trampolinu pro deti (cca 5 tis Kc). Ona madam pak na insta fotky s LV kabelkama a dalsima cicovinama, drahou svatbou, ale decku tramposku nekoupi.