• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Český pas pro dítě, které už pas má. Co budu potřebovat?

30. března 2012 
@maki73 ma dvoji obcanstvi,ale pas ma zatim jen americky,je to lepsi. kdyz tam letime,nejsou potreba zadny kontroly a buzerace na letistich :slight_smile: ceskej zatim nema, neni duvod

@sawmy to by bylo asi nejlepsi. udelat mu RL az bude starsi
30. bře 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa a nevíš, jestli jsou ty dva pasy vůbec možné? Mám obavu, že ne, nevím jak u jiných zemí, ale český + německý myslím nejdou, proto se ptám, abych to nějak nezdrbala, jestli nebude lepší rovnou obětovat čas a peníze a jet do Prahy vyřizovat ten německý
30. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maki73 zadnej pas neni univerzalni k nam kdyz bude mamkamarketa prijet kluk dostane viza na 3mesice a pak musej pryc .
30. bře 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maki73 ja myslim,ze to jde. teda kombinace CR+USA. ale nevim jak u vas,preci jen to jsou 2 EU pasy. takze v zasade stejne....
30. bře 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamkamarketa zejo taky si rikam a hotovo :grinning:
30. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamkamarketa
@maki73 To bych rekla ze je potreba se zeptat na ambasade jestly je to mozne cesky a nemecky 2pasy ale jestly to holce nakonec vyridis tak bych 100pro vyuzila nemecke naklonosti (financni) k detem ,kamoska tam zije je ceska holka taky a bere nehorazny prachy na nu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jeste by me teda zajimalo kdyz uz mu to vse vybeham dejme tomu vyridim RL,Cesky pas jak to bude mit teda s ceskym pojistenim to jako ze dostane karticku automaticky?
30. bře 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sawmy ja myslim, ze ta povinnost skolni dochazky nesouvisi s pasem, ale prave s tim ceskym obcanstvim...
ja jsem si oddechla, protoze tam taky pisou, ze na deti, ktere chodi do tzv. Evropske skoly se toto nevztahuje (coz bude nas pripad tady v Belgii)
trochu jsem si o tom precetla (zejmena diskuze maminek, jejichz deti se to tyka) a vypada to, ze nekomu se z tech povinnych zkousek podarilo vybruslit
30. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sawmy moje dcera po obdrzeni ceskeho obcanstvi karticku pojisteni dostala, ovsem nevim, jestli to nebylo omylem :grinning: :grinning: kdyz se trvale zdrzujeme mimo CR
30. bře 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marketnieuw Ha vidis a myslim ze s tim by se dalo taky neco delat :grinning:
30. bře 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek