• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cestování s kojencem do SR. Co potřebuji pro dítě?

24. srpna 2012 
@alzbeta.hod jinak pokud si pujdes vyrizovat pas ty, i jako dospela osoba a nikdy jsi pas jeste nemela tak k tomu potrebujes stejne potvrzeni z KU o statnim obcanstvi jako dite :wink:

@simonceli :wink: jo detsky na 5 let stoji 100 + 100 to potvrzeni z Ku :wink:
16. únor 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beruska2x děkuji za vyčerpávající odpovědi. Stejně ten pas nestihnem takže je to jedno... Já měla kdysi pas ještě jako dítě ale fakt nevím přesně, protože to bylo nějak narychlo a pak sjem ho ani nevyužila
16. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen jsme si jeste vzpomela - nektere zeme uz detske pasy vyzaduji ted a neakceptuji rychlopasy - musite mit ten dlouhodoby a taky se od 1 . 1. 2011 menily doby platnosti pasu po navratu - co vstupni zeme vyzaduji - z 3 na 6 mesicu...

pro SK asi ne :wink: ale kdo se chystate na dovcu tak si dejte vcasne info at pak nejste prekvapeni ze vas na letisti nemusi pustit :sweat_smile:
:slight_smile:
16. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod tak jestl si pas mela tak to potvrzeni nepotrebujes - ten pas mit nemusis, oni zaznam mit budou :wink:

je to vlastne paradox - dite mit pas muze ale OP dostane az v 15ti :grinning: coz je doklad s nizsi ucinnosti..nj tak hlavne at dobre dojedete :wink:
16. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beruska2x stejně nevím... nic z toho už vyběhat nestihnem takže budu muset asi malou nechat u mamky
16. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod no tak ten detsky rychlopas bys stihla urco.. ale je to 800 Kc no... pokud mas KU daleko tak na pasovem ti vyplni zadost, Osvedceni ti prijde domu a s tim zazadas znovu na pasovem o pas ditete a ten ti vystavi do dalsiho uredniho dne..
pokud to mas bliz tak ti ho urednice na matrice KU vystavi na pockani (je to fakt hned cca 4 minutky) ...
16. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beruska2x to by mělo být tak kde se vydává rodný list?
16. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod rodny list ti vyda kazda prislusna matrika, tohle je jen na Krajskem urade na matrice.. u nas to je treba Liberec - pro cely kraj...

zalezi jestli by male bez tebe vydrzela .. na jak dlouho jedete - je to tezky no :slight_smile:
16. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tim pak pujdes na pasove spolu s RL a vydaji ti pas :wink: - na ten rychlopas musi mit i fotky a to myslim i na detsky- jinak uz se fotky na ten dlouhodoby pas nenosi - foti te tam :wink:
16. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beruska2x jedem na 10 dní max. Možná míň ale jdeo to jestli to vydržím já. Ona by to snad mohla vydržet, je na mamku strašně zvyklá je s ní každý víkend
16. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod tak at jede manzel sam, treba vlakem prijde to i levneji nez autem, vyrid si v klidu doklady a spolecne jedte dyl.. :wink:
16. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy!Chcem dat urobit malemu pas a chcem sa opytat ako dlho to trva.Ja som Slovenska s trvalym pobytom na SR a manzel je Cech....urobia malemu pas normalne v CR?Dakujem za kazdu radu.
24. srp 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek