Doklady do porodnice. Jsou někde ke stažení?

gababa
28. pro 2009

Ahoj, ať hledám, jak hledám, nenacházím. Jsou někde ke stažení - Doklad o jméně dítěte a Doklad o určení otcovství???
V poradně mi to nedali.
Jsem svobodná, dítě bude mít uvedeného otce i jeho příjmení.
Děkuju moc G.

dadous
28. pro 2009

gababa, pro doklad o určení otcovství, musíte zajít na matriku, tam vam ho za nějakej poplatek vystaví 😵

momin
28. pro 2009

my sme to meli teda zdarma.... 😉 taky sme se divili zže se nic neplati. mozna jak kde... 🙂

dadous
28. pro 2009

my tam jdem v lednu tak jsem zvědava , ale někdo tu psal že se za to něco platí 😖

editah222
29. pro 2009

Já jsem sice vdaná takže jsem Dokla o určení otcovství nepotřebovala, ale většina kamarádek ano a žádná za to neplatila!
A Doklad o jméně dítěte mi dal můj gynekolog.

lucisa
29. pro 2009

Doklad o jméně dítěte jsem dostala dnes u sestry, a to jsem nebyla ani na poradně, jen na krev kvůli UZV ve 30 tt. Myslím, že oba doklady Ti vydá matrika, protože ten doklad je nadepsaný, že jej vydala matrika magistrátu, jen ho vlastně nakopírovala a dodává do gyn. ordinací.

helcenka
29. pro 2009

Doklad o jméně dítěte a Doklad o určení otcovství jsou obyčejný formuláře, které ti vydají na MÚ na matrice. A nic se za to neplatí, mělo by to být všude stejné. Jinak Doklad o jméně mi dal můj gynekolog při nástupu na mateřskou. 😉

kaa
30. pro 2009

Já jsem měla ty dva papíry v jednom, v první části bylo, že přítel je otcem a v druhé části dole byla zapsána jména pro holčičku a pro kluka. Neplatili jsme nic, vyřizovali jsme na matrice.
Od gyndr jsem žádný papír o jméně nedostala.

zelvatko
7. led 2010

doklad o přiznání otcovství ti udělají kdekoliv na matrice, jen potřebuješ občanky a rodné listy obou rodičů a samozřejmě jejich přítomnost, kvůli podpisu. - nic jsme neplatili.
doklad o jméně jsem dostala u sestry v ordinaci, dala mi to zároveň s papírem na mateřskou..

jijitka
7. led 2010

stejně jak píše zelvatko - dohodu o jméně jsem dostala od sestry v poradně,
k přiznání otcovství (+ příjmení dítěte po otci) jsem nevyplňovala nic, vše si vypsala paní na matrice. Ještě je dobré mít s sebou těhu průkazku, protože potřebují některé informace. Já ji neměla, ale nebyl problém, stačilo požadované informace nahlásit.

Jinak dohodu o jméně jsem dostala i v porodnici, kde jsem neočekávaně skončila a vypadalo to, že už tam zůstanu. A protože jsme se ještě rozhodovali mezi 2 jmény, dala mi jí sestra na pokoj s tím, že až tatínek přijde odpoledne na návštěvu, domluvíme se, podepíšeme a odevzdám.

pettulka
28. črc 2011

ahoj holky takže když jsem vdaná doklad o otcovství nepotřebuji??

moudivlacek
28. črc 2011

@pettulka ne a i kdyby manzel otcem nebyl, dokud jsi vdana,tak na RL uvedeny je,proto neni treba nejak zvlast dokladat, automaticky se bere manzel jako otec ditete 😉

sonya19
10. říj 2011

Ahojky, můžete mi někdo řici, zda se platí na matrice něco za ten doklad o přiznání otcovství a popřípadě kolik?? Děkuji moc 🙂

j.a.n.i
10. říj 2011

@sonya19 Neplatí