Jak dlouho trvá zapsání dítěte do pasu? A za kolik?

katynaa
5. dub 2008

Muj dotaz, kolik casu potrebuji urady na zapsani ditete do pasu a kolik to stoji.
predem diky za odpovedi

katynaa
autor
5. dub 2008

nikdo to zatim nevyrizoval?

lendy1
5. dub 2008

jestli ho chceš jenom vepsat do svého pasu (záleží jaký máš - do některého jen zapisují a do některého vlepují nové údaje), tak to vyřídíš na počkání a platí se za to 50,-Kč

eps
5. dub 2008

Potvrzuji Lendynu zprávu. Potřebuješ s sebou svůj platný pas, rodný list dítěte, občanku a oddací list, pokud jsi vdaná (po mně ho nakonec nechtěli, nevím, k čemu jim je)....

coxa
5. dub 2008

Je to tak, mně ho vepisovali a trvalo to asi tak dvě minuty. Stejně tak do manželova pasu. Alespoň něco funguje... 😉

binki
5. dub 2008

15 minut, v Brne, sla jsem totiz jeste na pokladnu do jineho patra a pak zpet, stalo to 50 korun, stacila mi obcanka rodny list

petraluk
5. dub 2008

Po mě nechtěli ani ten rodný list, ale měla jsem ho sebou 😉

ene
5. dub 2008

Do pasu akorat vepisi jmeno, datum narozeni a daji kulate razitko, za to das 50 Kc, tot vse. Takhle se vydelava 😀

katynaa
autor
6. dub 2008

diky za odpovedi 😉

kristi
6. dub 2008

takkdyz je to takto, tak to tam vletim hned zitra 😉

zuzule
7. dub 2008

Kristi - mě to trvalo týden. Nevepsali ručně, ale jakoby tam vlepili stránku o dětech...stálo to těch 50,-Kč a chtěli rodný list, občanku a můj pas, který si tam ten týden nechali,aby to tam mohli udělat. My si minulý rok vyřizovali pro malého pas, ale ten končí ne konci května. Nechtěli ho po mě, tak si ho necháme na památku...