• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nechci, aby byl otec zapsaný v rodném listě

9. ledna 2016 
autor
@dotinka dekuji to si take moc preji... a chci se zeptat na ktere prispevky od statu si mela narok
12. únor 2014 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulali odpoved mas v tvem druhem prispevku :slight_smile:
12. únor 2014 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla bych se zeptat,když su vdaná ale rozvádime se tet na jaře máme soud.a má otázka každéj sme tet zadaný a já sem otěhotněla s přítelem mám třeba aspoň nějakou možnost ze bych uvedla otec neznámý..
9. led 2016 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malanikova Nemáš, už jsme Ti to psaly v jiném vláknu, které jsi zakládala. Po dobu trvání manželství a do 300 dnů od rozvodu, pokud se znovu nevdáš, bude v RL automaticky manžel.
9. led 2016 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malanikova Dokud budeš stále vdaná, pak je automaticky otcem dítěte manžel. Musíš podat k soudu žalobu o popření otcovství. Pokud s tím manžel bude souhlasit, pak je to jen formalita a vyřeší to hned první jednání. Zároveň ale musí biologický otec dítěte své otcovství uznat a pak bude i zapsán do RL, o co ti předpokládám jde. Z neuvedení otce neplynou výhody, snad jen vyšší dávky, pokud ti záleží na každé koruně, ale otec dítěte pak nemá žádná zákonná práva a povinnosti.
9. led 2016 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalenan Pokud by biologického otce v RL nechtěla (ale ona ho tam chce, viz její diskuse tuším z předvčerejška), tak má smůlu, protože soud bude hájit primárně zájem dítěte a ona nebude v případě, že ten rozvod před porodem stihnou, stejně splňovat tu 300denní lhůtu, takže by její současný manžel měl stejně smůlu a byl by v RL zapsán. Už jsem jí to já i jiné holky psaly, že se musí primárně domluvit se svým manželem a biologickým otcem, pak je soud opravdu brnkačka.
9. led 2016 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek