Nedodané díly neschopenky

nikol996
17. říj 2017

Ahoj, potřebovala bych, prosím, poradit. 🙂 od 13. září jsem na neschopence (čekáme mimčo 😍 a od té doby jsem na gyndě nebyla ) , dostala jsem od doktora dva papíry , jeden si nechala a druhý donesla do práce, pak sem si myslela, že mám vše z krku ( jsem na neschopence poprvé) a tak sem to nechala být. Jenže teď sem se o tom bavila s kamarádkou a zjistila, že to všechno nebylo 🙄 na kontrolu jdu 26. října a teď už vím, že jsem měla dodat do práce jeden doklad po 14ti dnech a pak na konci září a teď na konci října... myslíte, že bude nějaký problém s vyplacením peněz ze zaměstnání a ze socky? 😔 docela se toho bojím.. moc děkuju za jakýkoliv názor 🙏

antoinet
17. říj 2017

Dodej lístky na peníze a peníze ti dojdou dodatečně. Ale divím se, že je po tobě nechtěli v práci...

eliza1
17. říj 2017

zaměstnavatel platí prvních 14 dní neschopenky (to je ten první papír co máte odevzdaný) po 14 dnech se jim musí odevzdat druhý papír který je pro sociálku (pokračování v neschopnosti) žlutý papír si necháváte pro kontroly a na konci měsíce musí být lístek na peníze který se odevzdává přímo zaměstnavateli, případně po domluvě přímo na sociálce - bez toho peníze nevyplatí. - lístek na peníze dostanete od své dr na konci měsíce.

nikol996
autor
17. říj 2017

Děkuju, jsem klidněješí 🙂 byla jsem docela vyplašená, že bych o ty peníze přišla.. takže peníze z práce za těch 14dní by bez problému přijít měli? Přišla mi totiž výplatnice a jak sem na to koukala, tak tam sice bylo 14 dni marodění, ale bez částky.. tak jsem myslela, že to je jen výplata za ty dny na začátku měsíce, co jsem v práci byla 😉 a těch 14 co mi má vyplatit práce bude až dodám ten doklad po 14ti dnech marodění 😀 ptám se jak blbec, jâ vím 😕

marquette94
Odpověď byla odstraněná
Zobraz