Odmítá se vyfotit na pas. Co teď?

sayast
4. črc 2011

nase 2 a ctvrt leta dcera se odmita vyfotit na pas. na urade neprijemny, nedaji cas tam to dite uklidnit, musi se ven a pak zas treba pul hodiny cekat nez prijdem na radu a tak porad dokola. co ted? asi nic, co? 😔
mel nekdo podobny problem?

andrusek
4. črc 2011

tééda tak ja se teď chystam se svou dcerou taky na foceni.A je celkem prchlivá tak to budu mit asi stejne co? 😒
a to tam nemaji ani žadne hračky?Nebo ji vzit sebou nějakou hodně oblibenou, 🙂
Vubec nevim jak to tam chodi tak nevim co se smi a co ne. To jsem neporadila že? 😒

beruska24.9.
4. črc 2011

@sayast - a co zkusit nějakého jiného fotografa, aby měla malá možnost se připravit, aby ji třeba zabavil nějakou hračkou...ši co já vím čím? Prostě, aby to pro ni bylo bez stresu.

sisstin
4. črc 2011

@sayast dá se "použít" i domácí fotka, která se dá na bílé pozadí 😉 v příslušném formátu. Na úřadech to respektují. Dělají to takhle maminky postižených dětí ( třeba autistů), kteří se prostě nijak vyfotit nenechají 😉

mifinka
4. črc 2011

No.. taky bych zkusila normálního fotografa , tam máš fotky taky na počkání a určitě mají mín práce než ti šašci na úřadech...a navíc u nás teda fotograf hračky k dipozici má.. nebo má více zkušeností s focením dětí když už nic jinýho... i já když sobě dělám doklady, tak se fotím u normálního fotografa...

sayast
autor
4. črc 2011

no me prave rekli ze se MUSI vyfotit pouze u nich, na pasovem. dcera byla nedavno v nemocnici, od te doby se boji lidi, takze stacilo aby urednice vystekla co chceme, tak se rozbrecela ☹. nedali nam zadny cas abych ji tam utisila. museli jsme ven a pak tam zas cekat pul hodiny nez na nas prijde rada. takze malou znechutilo uz to cekani na chodbe 😒
jediny kdy mi vezmou fotku od fotografa, tak pouze kdyz budu chtit pas "narychlo" platny 6 mesicu za tisicovku. a to se mi zas jako samozivitelce davat nechce, jen proto ze jsou tam neochotny a nemaji s 2 letym deckem chvilku trpelivosti 😔
@sisstin sis, s tou fotkou to vis jiste? ja tam kvuli tomu specialne volala a rekli ze to nelze 🙄

jedine ze bych zas zkusila ministerstvo a optala se jak postupovat

ona je navic strasne vzdorovita, kdyz nechce, tak pres to nejede vlak a muze se clovek stavet na hlavu ☹