Porodopis. Jak napsat manželovo zaměstnání? OSVČ?

ipuska
29. dub 2009

Ahoj holky, při poslední návštěvě dr jsem dostala do ruky porodopis, pro případ, že bych porodila předčasně, ale nevím co mám napsat do kolonky původní a současné zaměstnání manžela když je podnikatel a jednatel firmy. Mám tam napsat OSVČ? To mi ale přijde hloupé, to se bude psát do rodného listu dítěte ne? Děkuju všem

jeudi
29. dub 2009

a proc ti je to hloupe??to je hezke zamestnani,lepsi nez aby tam bylo treba hovno metar,ne 😉

k.ate
29. dub 2009

ipuska - to neřeš, naše malý bude mít u nás u obou na 90% "student" 😀

elitera
29. dub 2009

šmarja, co je komu do toho, co děláš ty nebo manžel? 😅 To jako bez toho, že se tohle porodnice dozví, není možný rodit nebo co?? Nechápu... 😅

luci81
29. dub 2009

ipuska,v rodným listě se povlání rodičů nepíše,jinak taky na OSVČ nevidím nic špatnýho.Manžel je taky.Já jsem rodila předčasně a popravdě řečeno,ani nevím,co jsem v tý porodnici vyplňovala,jak jsem byla vykulená 😕

ipuska
autor
29. dub 2009

Děkuju, já se jen ptala. Moc vám děkuju. Napsala jsem tam OSVČ ať se třeba po...... Ten hovno metař je taky dobrý 😀 😀

ipuska
autor
29. dub 2009

Tak já v mým rodném listě povolání rodičů mám 😕 😲

romankav
29. dub 2009

to bylo ještě za komančů, teď už to tam nepíšou

ipuska
autor
29. dub 2009

Aha, tak to já nevěděla. V tom případě opravdu nevím proč to chtějí vědět a co jim je vůbec do toho 😠

marketazam
29. dub 2009

třeba zjišťují kolik hovnometařů letos čeká mimča ... 😉

schelinta
29. dub 2009

dříve se psalo mimču do rodného listu povolání rodičů, ale teď už né, teď už to je jen orientační

jeudi
29. dub 2009

🙂 myslim ,ze muzes byt pysna,ze manzel podnika 😉

crawler
26. bře 2010

Obnovuji tuto diskuzi:

Chci se zeptat, jaké všechny údaje z mé a manželovy strany budou chtít vědět do porodopisu? Nám PA při prohlídce porodnice řekla ať se zorientujeme v naší rodině, že třeba chtějí vědět cukrovky z obou stran, apod. Co všechno jste musely uvádět? Já abych si odpovědi připravila předem, protože fakt nevím, kdo z manželovy rodiny měl nebo má cukrovku... 😅 Natož jiný věci...Díky moc za pomoc 😀

tanuki
27. bře 2010

Crawler- dřív nebo později (v životě) se tě na to někdo bude ptát 🙂 hlavně ty Vaše rodiče, výjimečně prarodiče - cukrovku, kardiovaskulární systém- hl. vysoký tlak, infarkty, mrtvice, (pokud jde o mimi tak i vrozené vady),a pak nádorová onemocnění

crawler
29. bře 2010

tanuki: děkuji moc🙂 chci si udělat částečně takovou osnovu, páč až tam budu hekat v kontrakcích, tak by hrozilo, že si nevzpomenu ani na své jméno, natož na cukrovkáře z manželovy strany 🙂