2 leté dítě u moře. S plenkou nebo bez?

iluss
16. pro 2010

Ahoj, vím že je to trošku předčasné, ale uvažujeme o letní dovolené u moře (Řecko) na příští rok. Mojí dceři budou počátkem léta dva roky. Předpokládám, že bude v té době již bez plenek. Jak to potom dělat, když bude potřebovat na záchod? U moře je to trošku komplikovanější, dítě nemusí stihnout doběhnout do hotelu včas, záchody nemusejí být na každém rohu. Je lepší tedy preventivně zavést zase plenky? Jak jste to dělaly vy?

jezevec
16. pro 2010

my meli do bazenu koupaci plinky kdyby nahodou 😀 a jinak teda mel u more plavky...ty koupaci pliny jsou nasazovaci jako trenky a muze se s nimi do vody...myslim ze od huggies nebo dmkovy..balicek ktery na tyden stacil stal do stovky takze se to vyplati a letadlo to uveze 😵

peppapig
16. pro 2010

Ja mela pro nasi M v tasce od cca roku a pul tenhle super vynalez, nepostradatelna vec pri trenovani na odpleneni

http://www.mothercare.com/Potette-PLUS-Travel-P...

Netusim, zda se da sehnat v CR, ale za zkousku to stoji 🙂

editah222
16. pro 2010

Já bych taky pořídila cestovní nočník. Není to zas tak strašná investice a později jde využít jako redukce na WC což se při cestování hodí vždycky 🙂

benjik
16. pro 2010

zkus použít ten cestovní nočník,dnes jsem ho viděla na netu, ten jak píše @peppapig.dá se sehnat i tady v ČR

andrusek
16. pro 2010

ahoj,tak tento cestovni nočni se da i v čr koupit.tak bych asi řešila ten nočnik,než se vracet k plenkam.
http://www.cestovni-nocnik.cz/

kikimaruska
16. pro 2010

Tak my měli do moře plavky normální a do bazénu bych dala také ty jednorázové, co nepropustí nehodu. Nočník jsme sebou nebrali, ale nakonec jsme ho v supermarketu koupili...stál v přepočtu jako tady v ČR a dovezli si ho i domu...ale je pravda, že jsme jeli autem a nebyli omezení místem 😉 .Je teda pravda, že my jsme odplenkovaní uplně nebyli...takže jsme mohli kombinovat...

mkr
16. pro 2010

my to řešili tak, že malá vloni 2,5 roku chodila čůrat na trávu, sice mi to přišlo trochu divný, ale dávat ji pokáždé na ty záchody byla pro mě horší představa, vůbec si s tím hlavu nedělej, zažila jsem tam, že i 6 letému dítěti říkali, že se do bazénu nečůrá, ať si řekne a pak tam byla holčička asi 4 roky a udělala potřebu do vody, její inteligentní matka, jí ve vodě plavky svlékla a ještě jí umyla, fakt úžasné a vůbec jí to nepřišlo divný

pattie
16. pro 2010

My jsme malou vždycky dali čůrat někam stranou, třeba ke koši na odpadky. Když jsme byli naposled u moře, tak už si říkala. Mám pro ní normální plavečky, ale běhá většinou nahá

el267
16. pro 2010

Když bylo malé 18 měs. tak jsem jí nechala nahou. A chodila s ní na travičku. Do bazénu plenkový kalhotky.

Nedávno jsme byly u moře a malá už si sama říkala, že potřebuje. Tak jsme chodili do nedalekého apartmánu , který byl cca 30m od místa, kde jsme leželi. Plavky sice měla, ale nevydržely na ní dlouho. Jakmile je umočila už byly dole 😉 Také jsem tam vyděla rodinku s klučíkem a ty chodili na pláž s nočníkem 😉

macinka84
16. pro 2010

Naše malá od léta plenky nemá a u more jsme to dělali tak, ze jsem s sebou nosila nočník 😉 nebo čůrala na travičku, rozhodně bych se nevracela k plenkám. Z vody mi vzdycky utekla, ze chce čůrat. Rekla bych, ze do vody nečůrá, protoze i kdyz chodíme na plavání do bazénu, tak mě z vody vzdy vyzene, ze musí jít čůrat. Osobně si myslím, ze zpětné vracení k plínkám je akorát rozhodí... 😉

chris_n
13. kvě 2022

Existuje skládací nočník. My vozili ten normální a chodili ho vylevat

zelenaesmolda
13. kvě 2022

@iluss
myslim,ze je uplne zbytecne to ted resit kdyz ani nevis jestli bude nebo nebude bez plenek.

gruyerre
13. kvě 2022

@zelenaesmolda určitě je zbytečné to řešit, když už je tomu dítěti 12 let 😃

zelenaesmolda
13. kvě 2022

@gruyerre
no jo 😀