• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Apartmán pro děti v Čechách - lyže, bazén. Poraďte

23. července 2013 
Máte nějaký tip na ubytování na českých horách pro děti, aby byla možnost vaření. Minulý rok jsme byli v novém apartmánu na Klínovci v Krušných horách http://apartman-klinovec.webnode.cz a bylo to moc hezké ubytování uzpůsobé dětem, blízko sjezdovky a bazén. Hledáme něco podobného, abychom nejezdili stále na stejné místo. Díky :astonished:
22. led 2011 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych doporučila v Krkonoších dům Alois, mi jsme tam teda byli v létě, ale na zimu je to tam uplně supr, sjezdovky začínají pár mětrů od chaty.Je to uplně v centru, a pro děti je to ideální.Vevnitř je herna se skluzavkama, prolejzačkama a tak.Na každým pokoji postýlka, nočník, vanička.Je to s kuchyňkou takže si můžete kuchtit sami :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@anulkaaa Já bych doporučila v Krkonoších dům Alois, mi jsme tam teda byli v létě, ale na zimu je to tam uplně supr, sjezdovky začínají pár mětrů od chaty.Je to uplně v centru, a pro děti je to ideální.Vevnitř je herna se skluzavkama, prolejzačkama a tak.Na každým pokoji postýlka, nočník, vanička.Je to s kuchyňkou takže si můžete kuchtit sami
2. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidávám se k jajkax - opravdu vychytaný bydlení pro rodiny - Dumalois tecka cz
5. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Doporučuji Snekin tecka cz na Benecku, perfektní ubytování v apartmánech, velká herna pro děti a vůbec vše, co rodina s dětmi potřebuje.
13. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
doporučuju Penzion 14, e to "brána do Krkonoš".. kdyby někdo chtěl další info co a jak, tak dejte holky vědět, poreferuju :wink:
19. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@dorinek souhlasím :dizzy_face:
19. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
21. únor 2011 v 09:22 • dendaz
Potvrzuji, byli jsme na Klinovec365 tecka cz a vše bylo super :slight_smile: , hlavně blízko vleků a děti do 6ti let měly vleky zdarma. Letos chceme jet znova, postavili tam novou sedačku a nahoře na Klínovci je sáňkařská dráha s vlekem a snad i snowtubingem. Chcem ještě využít permanentek zdarma pro obě děti, pak zkusíme asi Krkonoše, ale to bude dražší legrace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2011 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
10. pro 2011 ve 13:17 • eddy001
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
13. kvě 2013 ve 13:19 • helcabelca
Pokud hledáte ubytování pro vaši rodinu, přijeďte k nám! Pronajímáme apartmán kousíček od Lipna, najdete tu pohodové ubytování a krásnou přírodu. Apartmán je přizpůsobený dětem, máme např. dětskou postýlku i velkou zahradu s venkovním posezením a grilem. Kukněte na naše stránky pod tímto příspěvkem.
23. črc 2013 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek