Apartmán pro děti v Čechách - lyže, bazén. Poraďte

anulkaaa
22. led 2011

Máte nějaký tip na ubytování na českých horách pro děti, aby byla možnost vaření. Minulý rok jsme byli v novém apartmánu na Klínovci v Krušných horách http://apartman-klinovec.webnode.cz a bylo to moc hezké ubytování uzpůsobé dětem, blízko sjezdovky a bazén. Hledáme něco podobného, abychom nejezdili stále na stejné místo. Díky 😲

jajkax
2. únor 2011

Já bych doporučila v Krkonoších dům Alois, mi jsme tam teda byli v létě, ale na zimu je to tam uplně supr, sjezdovky začínají pár mětrů od chaty.Je to uplně v centru, a pro děti je to ideální.Vevnitř je herna se skluzavkama, prolejzačkama a tak.Na každým pokoji postýlka, nočník, vanička.Je to s kuchyňkou takže si můžete kuchtit sami 🙂

jajkax
2. únor 2011

@anulkaaa Já bych doporučila v Krkonoších dům Alois, mi jsme tam teda byli v létě, ale na zimu je to tam uplně supr, sjezdovky začínají pár mětrů od chaty.Je to uplně v centru, a pro děti je to ideální.Vevnitř je herna se skluzavkama, prolejzačkama a tak.Na každým pokoji postýlka, nočník, vanička.Je to s kuchyňkou takže si můžete kuchtit sami

dorinek
5. únor 2011

Přidávám se k jajkax - opravdu vychytaný bydlení pro rodiny - Dumalois tecka cz

divunka
13. únor 2011

Doporučuji Snekin tecka cz na Benecku, perfektní ubytování v apartmánech, velká herna pro děti a vůbec vše, co rodina s dětmi potřebuje.

kualalik
19. únor 2011

doporučuju Penzion 14, e to "brána do Krkonoš".. kdyby někdo chtěl další info co a jak, tak dejte holky vědět, poreferuju 😉

dadous
19. únor 2011

@dorinek souhlasím 😵

dendaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zabicka111
15. lis 2011

Potvrzuji, byli jsme na Klinovec365 tecka cz a vše bylo super 🙂 , hlavně blízko vleků a děti do 6ti let měly vleky zdarma. Letos chceme jet znova, postavili tam novou sedačku a nahoře na Klínovci je sáňkařská dráha s vlekem a snad i snowtubingem. Chcem ještě využít permanentek zdarma pro obě děti, pak zkusíme asi Krkonoše, ale to bude dražší legrace 😝

eddy001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helcabelca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janneufuss
23. črc 2013

Pokud hledáte ubytování pro vaši rodinu, přijeďte k nám! Pronajímáme apartmán kousíček od Lipna, najdete tu pohodové ubytování a krásnou přírodu. Apartmán je přizpůsobený dětem, máme např. dětskou postýlku i velkou zahradu s venkovním posezením a grilem. Kukněte na naše stránky pod tímto příspěvkem.