Byl někdo přes prázdniny v Turecku? Jsou tam průjmy?

janeses
23. srp 2009

Ahoj Holky, prosím poraďte....první týden v září plánujeme dovču, zvažujeme Řecko nebo Tureckou rivieru???Kam raději s dcerkou (2 roky a 4 měs)....Známí nás navnadili tím Tureckem, prý je tam krásně, ale bojím se, nejsou tam ty průjmy jako v Egyptě???Prosím napište zkušenosti, kdo byl v Turecku, tento týden co bude, už se musíme rozhodnout....díky moc 🙂 🙂 🙂

jabjunka
23. srp 2009

Syn byl 14 dní s prarodiči v Turecku.....Turecká Riviera Alanya a nemohli si to vynachválit.Oproti loňsku,kdy byli na Krétě,neměli nikdo průjem,měli bezva hotel a Turci naprosto šíleně milují děti,tak pro ně dělají maximum. 😉

peta.cz
23. srp 2009

Ahojky, hodně záleží na kvalitě hotelu, v těchto oblastech (Tunisko,Egypt,Turecko...) ten průjem chytíš spíš než v Řecku...Turecko je z těch zemí asi nejmíň "náchylné na ty průjmy" ale na mě by v Turecku bylo na začátku září ještě moc velký vedro 🙂 ,takže já osobně bych jela někam na řecký ostrov...jinak když už Turecko, tak nejméně 4* s all incl., mají tam většinou super klouzajdy a animační programy pro děti...Nepít jejich vodu z vodovodu, nejlépe si čistit i zuby balenou vodou, žádný led do nápojů, dodržovat pitný režim, a nejíst jinde než v hotelu...pro dospělé je dobrá prevence dát si frťana slivovice před každým jídlem 😀 😀 Já byla na Egejské rivieře a žádný problém jsem neměla, v Tunisku to bylo až po návratu domů, ale nic strašného, já dodržovala slivovicový program a bylo mi fajn 😉

andy80
23. srp 2009

janese: tak z Řecka doporučuji ostrovy Rhodos nebo Kos, fakt luxus, paráda čistý moře - bomba. V Turecku jsem byla v Side a taky nádhera. Je tam prý nejhezčí písečná pláž z celého Turecka. Brácha s rodinou byli v Antaliy a taky si nestěžovali. Příště bych ale chtěla na Bodrum, tam je to prý paráda. Ale to Side je úžasný. Jo a s těma dětma v Turecku je to fakt. Brácha říkal, že jim pořád někdo něco nosil pro malou. Byli tam s půlroční dcerkou. Já tam byla ještě jako svobodná bezdětná. Jinak jsme tam byli v půlce září a bylo tam dobře, už žádné pařáky, brácha tam byl v červenci a fakt síla. Na Rhodosu jsem byla koncem října a to byla snad nejlepší dovolená. Moře vyhřátý s z léta a teploty kolem 25 stupňů, což bylo na opalování bájo.

reruna
24. srp 2009

Ahoj doporučuju s dítětem Řecko - my byli na Korfu, super jídlo i pro děti, pozvolný moře a všude český nebo slovenksý personál v restauracích, v autopůjčovnách, vůbec jsme nemuseli mluvit anglicky. V Turecku je taky krásně, taky jsme byli v Side, ale průjem nás neminul a mnohem horší dokonce než v Egyptě. Ale asi záleží do jakého hotelu jedete, my byli jen v 3hvězdičkovém, určitě bych už nikdy nejela do horšího než do 5hvězdičkového v těchto zemích jako je Turecko, Egypt...vyrovnají se 3 hvězdičkovým v Řecku i Španělsku.

ocicka
24. srp 2009

Ahoj, my jsme v Turecku byli nekolikrat, prave proto, ze se nam tam moc libilo( taky u Side) a nikdy jsme zadne prujmy nemeli..Fakt to zalezi na hotelu a pak taky si myslim, ze hodne lidi s vidinou all inclusive se vrhaji na vsechno a vsechno smichaji dohromady a pak se nemuzes divit..Jinak se tam taky chystame s prckem v zari 🙂

janeses
autor
24. srp 2009

Holky díky za rady, no my asi zkusíme to Turecko teda, dostali jsme super tip na hotel a prý s dětmi super, konkretně tenhle: nemáte někdo zkušenost?

kasandra
24. srp 2009

Ahoj my jsme byli v Turecku letos v červnu, kousek od Alanyie.byla jsme tam poprvé. Měli jsme také all inclusive, souhlasím s tím, co říká peta, ale bohužel náš syn 2 a půl roku tam začal po dvou dnech pobytu zvracet a skončil tam na kapačkách v nemocnici . A to já jsem až moc pečlivá matka, která hlídá všechno. \doktor nám řekl, že je to změnou klimatu, možná i klimatizací, prostě špatně se adaptoval. Užili jsme si tam peklo. Nechci nikoho strašit, samozřejmě že se to nemusí nikomu stát, byla tam v hotelu malá miminka, spoustu malých dětí a v pohodě. Bohužel nám se to nevyhnulo. Jinak by to byla krásná dovolená- krásný hotel,perfektní služby, krásné a teplé moře, ,,,,, 😉

jabjunka
24. srp 2009
janeses
autor
24. srp 2009

Jabjunka a líbilo se rodičům???

helca76
24. srp 2009

Ahojky, tchánovci byli před dvěma roky také v Caretta Beach jako rodiče od jabjunky a byli nadšení, fakt se jim tam moooc líbilo 😵 😵 😵

janeses
autor
24. srp 2009

Tak přistí týden vyrážíme, na ten hotel co jsem dala odkaz. Dostali jsme na něj super tip. Hledala jsem ješte recenze na netu a nenašla žádnou ☹

jabjunka
25. srp 2009

janeses:Líbilo se jim tam moc,jen na konci července tam na dva šedesátníky bylo moc teplo.Byli tam se dvěma vnukama a hrozně si chválili servis pro děti a celkově všechno a to tchýně je těžkej kritik. 😀

murynka
11. únor 2011

ahojky obnovuji tuto diskuzi 🙂 letos v květnu se chystáme s dcerkou rok a půl jí bude do turecka 🙂 tak budu ráda za nějaké rady atd 🙂 jak zvládají prcci let?