Český Krumlov, poraďte něco aktivního pro děti

monula82
16. srp 2017

Ahoj lidičky, v září jedeme s 20 m prckem do českého krumlova. Poraďte kavárničky, pěkný dětský hříště zkrátka něco aktivního pro děti 🙂

malinkaelinka
16. srp 2017

A co tam plánujete podnikat? My byli v Krumlově teď v sobotu a rychle jsme prchali pryč... město narvane turisty, restaurace i kavárny šíleně drahé, ale jídlo i servis ceně rozhodně nedpovidaji... neumím si představit mezi těmi davy kormidlovat v úzkých uličkách kočárkem...

michaela_hermanice
19. srp 2017

@monula82 ahoj, my jsme tam byli sami (bez ditete) pred 14 dny, mesto je krasne, ale v centru rozhodne s detskym hristem nepocitej. Kavarny a restaurace jsou drazsi nez v Praze na Vaclavaku☹

fallingstars
19. srp 2017

@monula82 Já jsem z ČB, do Krumlova jezdíváme, máme to tam rádi. Ceny mi tak drastické teda nepřijdou, ale je zkrátka třeba přihlédnout k faktu, že je to destinace vyhledávaná zahraničními turisty. V září už bude do jisté míry po sezoně. S kočárkem je to o nervy, ale hlavně kvůli kočičím hlavám. Dětské hřiště v centru je u Retro Café na břehu Vltavy. Trochu se tam teď pohoršili, ale když tam jedem s dětmi, je to prostě stále nejlepší kompromis (ale třeba někdo přímo z Krumlova poradí lépe).

lenisek35
23. srp 2017

Nej kavárničky jsou podél řeky 🙂 hřiště netuším..