Cesta s ročním batoletem na Rhodos. Mají tam příkrmy?

petrakoutnikova
14. lis 2010

Ahoj chtěla bych se zeptat zda nemá někdo z vás zkušenost z ostrova Rhodos. Chystáme se tam v červenci se Samíken v té době ročním a vůbec netuším zda se tam dá koupit nějaké jídlo pro mimča, příkrmy a přesnidávky a tak... poradíte prosím 🙂 díkyyyy

minea
7. pro 2010

@petrakoutnikova Byli jsme na Rhodosu s dcerou, když měla 22 měsíců. Tu druhou jsme si odtamtud "přivezli" 😀.
Měla skoro dva roky, takže se normálně stravovala s námi v hotelu Blue Sea, Faliraki. Jídlo bylo vynikající, vždycky se vybralo něco vhodného pro dítě, spousta dušeného masa, zeleniny, těstovin.... Příkrmy jsem nekupovala, měla jsem s sebou kaši, tu jsem udělala na pokoji, taky jsem měla s sebou asi dvě masozeleninové skleničky, ohřála jsem je ve vodní lázni. Problém byly pleny - nebylo kde je koupit, v lékárně byla jen malá balení a strašně drahá, supermarket je ve Faliraki jen jeden a hodně vzdálený. Jeli jsme tam busem, pak ještě 1 km pěšky, ale koupili jsme. Další velké supermarkety jsou až na předměstí města Rhodos. Jinak to byla skvělá dovolená.

petrakoutnikova
autor
7. pro 2010

Strašně moc děkuju 🙂 No já mám právě sestru u Fischera a ta domluví s delegátkou, že nám nakoupí co budeme chtít a po příletu to tam budeme mít, ale tak jsem ráda, že teď vím, že budou potřeba hlavně plenky 😀 Ještě jednou mooooc díky. Tak to je super, my se tam všichni moc těšíme. A teda doufám, že my se vrátíme stále ve třech 🙂

lenka_k
10. pro 2010

Rhodos je na dovču s prtětem skvělý. Byli jsme tam před dvěma lety v září na 10 dní, mladší dcerce bylo 8 měsíců. Červenec může být docela horký... Vřele doporučuju vzít si přístřešek na pláž (něco jako na fotce) plus piknik deku, dítko i vy se tam schováte před sluncem, případně větrem (taky se přihodilo) a uložíte tam i věci.
Z výletů (budete-li mít pronajaté auto) doporučuji všechny uvedené na http://cestujte.sweb.cz/rhodos.htm, stojí za to!
Lenka