Cestovali ste už s Nettravel?

susik77
30. čer 2008

Ahojte, my ideme s nimi teraz do Bibione, do 5* apartmanu bez stravy, zaplatili sme docela dost, preto nas zarazilo, ze nam dnes napisali, ze si mame priniest vlastny toaletak a postelne povleceni 😕
pritom na talianskej stranke toho apartmanu je to zahrnute v cene 😅 cennik za izbu je dost podobny, takze sa nam to zda divne...Mate nej. skusenost s nimi?Diky

kristi
30. čer 2008

susik, od jake to mate cestovky??? Nettravel je prodejce, takze s tim nema nic spolecneho, kazdopadne plati to,co mas v cestovni smlouve

susik77
autor
30. čer 2008

kristi: no my sme hladali na nete rovno str. toho hotela, ze pojdeme priamo cez nich, ale oni to asi predavaju priamo tej cestovke, lebo dalsia cestovka, kt. mala tie apartmany, bola italieonline, to je tiez len predajca 😕
na str. toho apartmanu to neslo rezervovat-oni to priamo nepredavali...

kristi
30. čer 2008

aha, no tak tam napis mail, do toho apartmanu, zda si mas tohleto brat, jinak si myslim,ze v kazdym apartmanu by toto melo byt 😒

susik77
autor
30. čer 2008

oni tam toho maju viac, napr. za zaverecny uklid chcu 40 euro, pritom na str. apartmanu je, ze ak si viac ako 7 dni, mas uklid zadarmo...
a to postel. pradlo-na orig. stranke je, ze je zahrn. v cene a vnettravel, ze si ho mozes tusim za 60 euro priplatit...takze mame pocit, ze sa nettravel nabaluje 😠

susik77
autor
30. čer 2008

teraz som zistila, ze aj zapalky si mame priniest 😒 za chvilu sa dozviem, ze aj vlastne postele, stolik a stolicky 😠
to ma byt 5* apartman 😠 zaplatili sme bez stravy a dopravy 30 000 kc 😠

kristi
30. čer 2008

ty hele, to je jako fakt husty, to bych asi zacala delat dusno, v 5* apartmanu jsou tyhle veci samozrejmosti, napis stiznost nebo zavolej do nejaky instituce,ktera se tim zabyva

susik77
autor
30. čer 2008

manzel im uz napisal e-mail, ze co to ma znamenat, ked priamo v apartmanoch je to v cene a cestovka si dava na to prirazku. zajtra zavolam do tej italieonline-som zistila, ze predsa je to ta cestovka, co to nabizi. A ked nepomoze, tak na sdruz. spotrebitelu 😎

aponchie
30. čer 2008

no jasne ,cinkni Okamurovi ted zrovna byl na CT1 😀
btw ja bych zurila a delala dunso jak se znam 😝

susik77
autor
30. čer 2008

on je zo zdruz.spotrebitelov?

aponchie
30. čer 2008

on je zastupce nejakych tech cestovnich kancelari ci co ale u nas v CR..

lukajda
30. čer 2008

Susik, od 20:00 je Tomio Okamura on-line na chatu tn.cz 😉
Nettravel je pouze provizní prodejce (jak už psala Kristi) - jsou povinni ti říct, od jaké CK zájezd je (mělo by to ale být uvedeno už v cestovní smlouvě). Obrátila bych se pak přímo na CK, která zájezd pořádá.

susik77
autor
30. čer 2008

jj, uz som zistila, ze je to italieonline 😉 diky za tip, idem napisat dotaz 😉

susik77
autor
1. črc 2008

tak som volala do tej cestovky, povedali mi, ze maju inak nastavene podmienky s italskym partnerom a on to ma za poplatok 😒
ze keby sme isli priamo, mame to v cene.
este som sa dozvedela, ze potreb. aj cistiace prostriedky...
takze nabuduce aj s malym miminom jednoznacne hotel all inclusive 😎