Cestování s 4 měsíčním děťátkem, není ještě moc malé?

rominaa
6. črc 2013

ahojte, chtela bych znat vas nazor. Dlouho jsme s manzelem zili v Anglii a ja tam i studovala. Ted v zari mam mit promoce a premysleli jsme, ze bysme tam jeli i s nasi malou, ktera bude mit v zari 4 mesice. Ja si nejsem jista, jestli jeste neni moc mala na cestovani (jeli bysme letecky), manzel si mysli, ze bude vpohode. Chtela bych znat i nazor jinych maminek 🙂 diky

jenn9
6. črc 2013

Ahojky, a co na to říká vaše doktorka/doktor? na jeho názor bych taky hodně dala..jinak my máme taky 4měsíční princeznu a jen tak jsme přemýšleli, kdybychom chtěli na léto někam vyrazit, zda by to šlo..doktorka řekla kamarádce se stejně starým miminkem, že cesta do Chorvatska (ale ne letecky, autem) není problém, jen mají dělat častější zastávky a dodržovat cestou i na místě pitný režim..já sama bych autem s takhle malým prckem ale nejela, jedině letecky a to myslím by problém být neměl..sama za sebe tedy píšu, že nad leteckou dopravou bych hodně uvažovala, ale poradila bych se se svou doktorkou..

mamkamarketa
6. črc 2013

@rominaa ja myslim,ze uplne v poho 🙂 my sme leteli s 5,5mesicnim do usa (let byly1.5h a 9h a pak jeste 5h autem) a malej to zvladl lip nez my 🙂 takze myslim,ze do anglie v poho.
Doktorka o tom vedela a uplne v pohode. Nevidela v tom zadny problem 🙂

berynka
6. črc 2013

@rominaa
Já si myslím, že lepší teď, než třeba za rok 😉 . Taky záleží, jak moc máte (budete mít) ne-klidné dítě 😎 . S naší malou bych jela hned někam, jen mě děsí těch krámů s sebou.

jaajaa
6. črc 2013

v pohode, hlavne bude mimco jeste krasne v klidu, zadne cestovani po kabine letadla. Vubec bych se toho nebala. 😉

duracell79
6. črc 2013

Za mě tedy ne. Vždyť ten přetlak je děsný. Já to nesnášela od mala do dospělosti a nedovedu si představit vystavovat tomu malé miminko...

losice
7. črc 2013

za mne v pohode, my jsme s malym litali od 5 mesicu a v pohode, krasne vzdycky cestu prospal. Na vyrovnavani pretlaku pri startu a pristavani doporucuju bud kojeni anebo dudlik 🙂 funguje to

rominaa
autor
9. črc 2013

holky dekuju moc za nazory, jeste si o tom promluvim s nasi doktorkou a uvidim co ona na to a pak se rozhodneme 🙂