• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cestování se 4 měsíčním dítětem do Řecka

2. září 2010 
Ahojte holky, nemáte někdo zkušenost s cestováním s takhle malým miminkem. Štěpán má ukončenej čtvrtej měsíc a chtěli bychom jet v září do Řecka, ale tápu, nevím, jestli je to vůbec možné, když nemá dodělané očkování hexavakcínou. Zatím měl jen první. Děkuju moc za všechny rady a příspěvky, které by nám pomohly se rozhodnout
2. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
proč maminky tak strašně spěchají na dovolenou s miminkama?
2. zář 2010 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJ nedá mi to nenapsat letošní zážitek s dovolené v řecku..naši spolucestující jeli s 6 měsíčním mimi a cesta zpět byla docela dramatická, dítě celý let probrečelo a při přistání na něho neměli ani oblečení..bylo asi 15 stupńů a fučelo..
dovolená tam se odehrávala na pokoji, protože se malému na pláži nelíbilo..bylo docela teplo..a to byl začátek června.

bych osobně s takhle malým dítětem nejela..kvůli teplotním rozdílům a zvláště, jestli nemá ještě očkování..bych neriskovala..
ale je to jenom moje zkušenost..
2. zář 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jojo holky já vím, mně by to taky nikdy nenapadlo, ale máme staršího syna, ktermu by to moc prospělo, tak jsme to začali zvažovat :sweat_smile:
2. zář 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem si taky myslela jak to našemu 2,5roku prospěje a ten tepl.přechod nám způsobyl laring. a pobyt 4 dny ny ARU.. :confounded:
2. zář 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@argousek Žádný právní ani jiný problém v tom není - nedokončené očkování není překážkou (myšleno tak, že by tě s ním nepustili přes hranice :grinning: ). Druhá věc už je, jestli opravdu chceš s takhle malým miminem cestovat tak daleko do cizí země... V tomhle musím souhlasit s ostatními, já bych nejela - takovémuto mimču je nejlíp doma s maminkou :wink: Vždycky jsem tvrdila, že k moři bych jela nejdřív tak s 5 - 6 letým dítětem, no ale musím říct, že jsem trošku změnila názor, a s těmi našimi dvouletými cvrčky bych si to už uměla představit... Dříve ale ne (můj osobní názor :wink: ). Každopádně pokud pojedete, tak hodně štěstí a ať se Vám dovča vydaří :sunglasses:
2. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek