Cestování se 4 měsíčním dítětem do Řecka

argousek
2. zář 2010

Ahojte holky, nemáte někdo zkušenost s cestováním s takhle malým miminkem. Štěpán má ukončenej čtvrtej měsíc a chtěli bychom jet v září do Řecka, ale tápu, nevím, jestli je to vůbec možné, když nemá dodělané očkování hexavakcínou. Zatím měl jen první. Děkuju moc za všechny rady a příspěvky, které by nám pomohly se rozhodnout

weri1
2. zář 2010

proč maminky tak strašně spěchají na dovolenou s miminkama?

mikulcena
2. zář 2010

AHOJ nedá mi to nenapsat letošní zážitek s dovolené v řecku..naši spolucestující jeli s 6 měsíčním mimi a cesta zpět byla docela dramatická, dítě celý let probrečelo a při přistání na něho neměli ani oblečení..bylo asi 15 stupńů a fučelo..
dovolená tam se odehrávala na pokoji, protože se malému na pláži nelíbilo..bylo docela teplo..a to byl začátek června.

bych osobně s takhle malým dítětem nejela..kvůli teplotním rozdílům a zvláště, jestli nemá ještě očkování..bych neriskovala..
ale je to jenom moje zkušenost..

argousek
autor
2. zář 2010

jojo holky já vím, mně by to taky nikdy nenapadlo, ale máme staršího syna, ktermu by to moc prospělo, tak jsme to začali zvažovat 😅

mikulcena
2. zář 2010

jsem si taky myslela jak to našemu 2,5roku prospěje a ten tepl.přechod nám způsobyl laring. a pobyt 4 dny ny ARU.. 😖

shaula
2. zář 2010

@argousek Žádný právní ani jiný problém v tom není - nedokončené očkování není překážkou (myšleno tak, že by tě s ním nepustili přes hranice 😀 ). Druhá věc už je, jestli opravdu chceš s takhle malým miminem cestovat tak daleko do cizí země... V tomhle musím souhlasit s ostatními, já bych nejela - takovémuto mimču je nejlíp doma s maminkou 😉 Vždycky jsem tvrdila, že k moři bych jela nejdřív tak s 5 - 6 letým dítětem, no ale musím říct, že jsem trošku změnila názor, a s těmi našimi dvouletými cvrčky bych si to už uměla představit... Dříve ale ne (můj osobní názor 😉 ). Každopádně pokud pojedete, tak hodně štěstí a ať se Vám dovča vydaří 😎