• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chata/penzion na horách vhodný pro batolata

10. července 2012 
Ahoj, nemáte někdo typ na ubytování na horách (Krkonoše, Krušné hory, Šumava, zkrátka po Čechách), kde by byly vítány děti, byl tam dětský koutek a vůbec tak nějak to uzpůsobené pro děti. Jsme dvě maminy, které se chtějí vypravit každá se svýma 20ti měsíčníma dvojčatama na hory, jen to ubytování vhodné nemůžeme najít.
Díky za tipy.
8. únor 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejnice - koukni na www.dumalois.cz - byla jsem tam s 10 měs. dcerou a nemělo to chybu :wink:
14. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky zrovna hledám nějaký ubytování pro ještě nechodícího prcka, ale už všude šmejdícího, tak snad se témátko rozjede a bude tu víc typů :slight_smile:
17. únor 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek bohužel tady je už až do konce března plno :(, škoda, vypadá to úžasně
17. únor 2011 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seb - je to úžasný, možná proto mají taky už obsazeno. Nevím, jestli se ti podaří ještě teď něco sehnat. Pokud je to dobrý ubytování pro děti, tak to většinou bývá narvaný :unamused: Tak leda jako letní dovolenou :wink:
18. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
co www.penzion14.cz ? je otevřen krátce.. blízko do Krkonoš, do ZOO, do sport centra, na hory... kdyby vás zajímalo více, písněte do IP, pošlu info ... na penzionu už jsem byla. :wink:
19. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.elsyndvur.cz/
Teď jsme se odtamtud vrátili, pro děti super, herna, bazén, vlek hned za hotelem, výborný jídlo. :wink: Spokojenost..
a rodin s dětmi tam bylo hodně..jsou na ně zvyklý..
20. únor 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nemáte tip na dovolenou v Krušných horách? :wink:
10. črc 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
14. pro 2013 ve 20:29 • chalupastachy
Tvůj příspěvek