Chorvatsko-Biograd, kdo byl? Nejlépe v kempu

kmotrice
17. čer 2013

Holky mam dotaz, kdo byl v Chorvatsku - Biograd? Nejlepe v kempu...jake to tam je?

claire90
17. čer 2013

Byla jsem s tetou, strejdou a malou sestřenkou, je to tak cca. 4roky zpátky, mě se tam líbilo, sice kamínky moc pohodlný nejsou, ale s tím se v Chorvatsku musí počítat 🙂 Chatky jsme měli obyč, takže přes den se v nich nedalo být, ale v jiný části od jiný cestovky byly jakýsi mobilhausy nebo jak se jim říká a ty měly i svojí klimatizaci. Hajzlíky se sprchou taky celkem ušly na to ,že byly společný 🙂

johhaanka
19. čer 2013

My byli v Biogradu vloni, presneji ve Svati Petar na moru, to je asi 10 km od Biogradu. Bydleli jsme ale v apartma. Kamaradi s malymi dětmi bydleli v karavanu primo u plazu a to měli super, protože tam cely den profukovalo. Ale v tom karavanu asi moc spat v noci neslo.Jinak Biograd ma krasny pristav i plaze. Me se tam celkem libilo. Ale me se v Chorvatsku libi kdekoliv 🙂 Tak uvidíš, snad se ti tam bude libit 😉

loafeer
19. čer 2013

My byli v Biogradu na moru- jeslti myslis tento, byli jsme v kempu a bydleli v tech mobilhoumech. Bylo to tam fajn, kemp je teda rozlehlý, ale zažila jsem i hezčí místa- kempy v Chorvatsku- ( ale nám vyhovují spíše menší ). Co se týče moře, to mělo trošku barvu jak rybník, nebyl to tak krásný chorvatksý tyrkys, ale vstup do moře pozvolný, pro děti fajn a výlety např na Kornaty náááádhera