Chorvátsko - ostrov Rab, máte skúsenosť?

petra.a
17. čer 2013

Ahoj,

chceme ísť toho roku s deťmi (1,5 roka a 3 roky) na dovču do Chorvatska a vybrali sme si zatiaľ ostrov Rab, kemp San Marino. Ma niekto skusenost?
Citala som trochu diskusie a nazory su aj take aj take, takze som trochu zmatena.

raada
6. dub 2014

Pokusím se obnovit toto téma a děkuji za jakékoliv informace🙂 Najde se někdo, kdo navštívil Rab a podělí se o zkušenosti?🙂

sylvinka
6. dub 2014

@raada My jsme byli. Co bys potřebovala vědět? Byli jsme v Loparu-úplně na konci. Pláže písečné, hlava na hlavě, ale nemůžu si nějak stěžovat. Matysek byl absolutně nadšený. Dá se prý vždy odjet na nějakou menší pláž, to jsme ale nedělali, protože bychom pak těžko hledali místo pro auto. Co nám vzpomínky kazí, je cesta tam nějaký kolony na hranicích, i na trajekt. Měli jsme polopenzi, jinak je tam dost draho. Můžu poslat fotky, kdybys chtěla.

raada
7. dub 2014

@sylvinka Ahojky! A nemáš tip na ubytování? Kolik tam tak stojí? Máme teď sehnané za 25 E na noc na osobu, což se mi zdá dost🙂

sylvinka
7. dub 2014

@raada My jsme byli přes Čedok, s polopenzí a stálo nás to před třemi lety 12tisíc pro všechny - absolutně luxusní cena. Dívala jsem se na něco podobného, ale dnes už to pro nás čtyři vychází na víc než dvojnásobek.
Vím, že mi tam někdo dal vizitku domu kousek od pláže a bylo to drahé už tehdy.
My letos - pokud se odvážíme - vyrazíme na Krk (konkrétně Šilo) nebo na Pag (Mantre). Ubytování mám vyhlédnuté za 80E za noc - ale to je maximum. Našla jsem i za 60.