Chorvatsko - písečná pláž - máte tip někdo?

petule12
23. led 2014

Ahoj, uvažujeme letos vyrazit do Chorvatska, ale asi bychom chtěli spíš písečnou pláž, což je v Chorvatsku tak trochu problém 🙂
Máte někdo tip?
Případně jakýkoliv jiný tip na hezké ubytován a moře vhodné pro malé děti.
Děkuji

petrajurinova
23. led 2014

My pojedeme na ostrov Rab - camp San Marino. Pokud vím, zájezdy tam pořádá z ČR jen CK Viktoria, ale dá se tam sehnat soukromě ubytování v apartmánech. Pláž je pro děti super - jemný písek, daleko od břehu pořád vody maximálně po pás dospělého, klid (je to zátoka). Děti už se těší 😎
http://www.lopar.net/ubytovani/

zvirka
23. led 2014

@petrajurinova Díky za tip, vypadá to krásně. Taky uvažujeme o moři a tohle by bylo s malým (3 roky) asi fajn.

zuzi.111
23. led 2014

Pamatuji si dve mista z Chorvatska, ktera mi prisla uplne idealni pro dovolenou s malymi detmi. Prvni byla vesnicka Stara Novalja na Pagu. Je to v takove zatoce, jedno z mala mist, ktere ma piscitou plaz, na plazi bar a restaurace, jinak je to mala osada, ale pro rodinnou dovolenou supr. Druhe misto, co me napadlo je Loviště na Peljesacu. Je to teda dost dlouha cesta, ale to misto je krasne. Zase jde o zatoku, pisecnou plaz (mozna trochu hrubsi pisek, to uznsi nepamatuji), ale byl tam supr pozvolny vstup do vody. Klidna voda bez vln. A hlavne malo lidi ve srovnani s Makarskou rivierou, na kterou mam averzi 🙂.

l_baruska
23. led 2014

San Marino na Rabu mě taky napadlo, pokud vím, tak zájezdy také pořádá ck quicktour a ubytování v soukromí jsem loni řešila přes adriadatabanku a bylo to fajn
dál myslím, že
@petule12

petule12
autor
23. led 2014

@petrajurinova
@zuzi.111
@l_baruska holky díky moc 😉

petule12
autor
24. led 2014

našla jsem stejné téma, jak jsem to tady tak procházela tak dávám odkaz
https://www.modrykonik.cz/forum/dovolena/chorvatsko-kde-jsou-pisecne-plaze/

každopádně pokud má někdo aktuální informace, tak sem s nimi

začínám být lehce zoufalá, těch nabídek apartmánů je tolik 😝 začínám se v tom ztrácet 😒

petule12
autor
27. led 2014

@zuzi.111 ty jsi psala o té Staré Novalje na Pagu, je tam nějaký obchod, případně restaurace, občerstvení? Někde totiž píšou, že ano, jinde zase někdo psal, že tam není nic a musí se pro vše do Novalji, což je prý 3 km.
Chodí se tam pěšky eventuálně nebo autem, autobusem? Díky moc.

zuzi.111
27. led 2014

Ahoj. No my tam byli jen jeden den na koupacku a vim, ze restaurace nebo bistro nebo cosi takoveho bylo na te plazi. Taky si pamatuji velky stanek se zeleninou a ovocem. No do obchodu jsem tenkrat nesla, tak netusim. Ale zalezi, jaky styl dovolene vyhledavate. Pokud se vecer chcete treba courat po promenade, tak tohle misto na to neni. Pokud chcete treba i pojezdit po ostrove autem na ruzna mista a vecer mit klid, treba v apartmanu se zahradou a grilem na vecerni pohodicku, tak je to idealni. Zkus to vygooglovat, urcite vice informaci najdes. Fakt zalezi, co si predstavujete.

petule12
autor
27. led 2014

@zuzi.111 díky za info 🙂 no courat nikde asi moc ne s těma našema cácorkama.
Spíš aby si člověk mohl koupit čerstvé pečivo, vodu, mléko, ovoce a tak.
No jdu ještě pátrat.

petule12
autor
30. led 2014

asi jsem našla ideální místo 😀

viz. popis

http://www.novalja.cz/chorvatsko/letoviska/leto...

stepanka87
5. bře 2014

Zkus se podivat Zaton holiday resort,my tam jezdime kazdy rok uz 5 let a stale se vracime,letos jedeme opet.Ukoncujeme tim vzdy letni sezonu.Pokud bys chtela blizsi info,napis.

petule12
autor
7. bře 2014

@stepanka87 díky moc, jsem na ten Zaton koukala, vypadá to dobře. Ale zatím chceme něco klidnějšího, přišlo mi to hodně rušné. Ale možná se pletu. 😉

stepanka87
7. bře 2014

@petule12 my tam jezdíme od synova 1.roku a nikdy nam to neprislo,nevim na co jste zvykli.Take zalezi v jakem mesici chcete jet.?

petule12
autor
7. bře 2014

@stepanka87 no mi určo červen doku můžeme mimo hlavní sezonu. V záři bohužel nemůžeme.
Ještě to zkouknu nebo když tak pak příští rok. A vy tam jezdíte přes cestovku nebo si zamlouváte přímo?

stepanka87
7. bře 2014

@petule12 ja to rezervuju pres booking.com. v cervnu tam bude klid,ale nevim jake tam maji v tuto dobu ceny.Jo a taky na zari to rezervuju do konce dubna max. kdyz chceme byt v tom 4*apartmanu.

petule12
autor
7. bře 2014

@stepanka87 super díky moc, booking taky používáme 😉

stepanka87
7. bře 2014

@petule12 neni za co,snad vam to vyjde a neco pekneho najdete.Preju stastny vyber.

kkaminka
6. dub 2014

@petule12 kamarádka jezdí do Pakostane,je tam písčitá pláž,klídeček.Ideální pro děti.

miky
3. čer 2015

@petule12 Petruš, můžu se zeptat jaké místo jste tedy loni vybrali? Chtěli bychom také letos s Tomíkem někam vyrazit. Manžel nechce do Itálie a mně by se pro malého líbila určitě písčitá pláž, ale v tom Chorvatsku se trošku ztrácím

petule12
autor
3. čer 2015

@miky My jsme nakonec vyrazili do Sv. Filip i Jakov, je to u Biogradu na Moru. Ale je tam jenom jedna malá písečná plážička mimo tu hlavní. My jsme bydleli cca 150m od ní tak to bylo fajn. Jinak letos už na písečné pláži netrváme, protože je fakt, že holky pak byly obalené a bylo to všude. Možná je pak lepší jemně oblázková 🙂 Předpokládám, že si s kamínky také vyhrají. Letoš jedeme do Primoštenu.

petule12
autor
4. čer 2015
frisnica26
14. únor 2017

@stepanka87 ahoj, poprosim aj ja info. chceme ísť bud do nin oblasti alebo pri zatone pláž bilotinjak. môžeš prosím poradiť či mám ísť s detičkami 4 a 2 roky radšej k ninu presne alebo radšej pri zatone ta plažička čo som našla, k zatone je to kusok, ak tam chodite snad pomôžete lebo sa neviem rozhodnúť, dakujem pekne. ja len či čo tam je pre tie deti ako nákupy potravin a tak a ihriska rpe deti