Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Chorvatsko ubytování - dá se sehnat na místě?

originaljl
9. črc 2018

Zdravím všechny, budu velmi ráda za všechny rady, názory. Pojedeme ve třech a chceme procestovat postupně Chorvatsko až dolů. V každém městě přespat jeden, dva dny. Moje hlavní otázka je ubytování. Dá se sehnat bez problémů na blint a za kolik tak? Ideálně by bylo 20€ na osobu za noc. Mám obavu, protože jedeme s dítětem, tak aby jsme měli kde spát.

ckei
11. črc 2018

@originaljl my takto cestovali s manželem před pár lety a vždy jsme ubytováni sehnali zcela bez problémů do deseti minut od vystoupení z auta. Mnohdy nás i sami majitele apartmanů zastavovali a nabízeli ubytování. V případě, že jsme se ptali my sami a měli plno, okamžitě zavolali telefonem někomu dalšímu a ten ubytování měl. Nebo nás rovnou někam dovedli, kdo určitě má volno....obrovská solidarita a ochota ze strany domorodců. Vždy maximální spokojenost s ubytováním, přístupem.....ceny byly hodně různé. Od 13 do 35EUR, co si tak vzpominam.

kkubikula
11. črc 2018

Záleží kde.My jezdíme s dětmi do Duše u Omise ( je tam písek) a větší apartmán blízko moře neseženete. Před 12 lety bez problémů, teď už bych to neriskla.

35_a_budu_mamka
11. črc 2018

@originaljl My jezdime zacatkem zari a vzdy sezeneme uplne bez problemu, v sezone (cervenec, srpen) nemam zkusenost.