Čípek 1,5cm, vydržím 14 dnů do porodu?

katkauselova
21. pro 2013

Ahojky maminky. Jsem sice tehu podruhe, ale po dlouhe dobe,tak se zeptam jen na takovou blbustku. Jsem v 38 tydnu, nepamatujete si nektera jak jste meli cipek? Ja ted 1,5cm, myslite ze vydrzim 14 dnu do porodu? Nebo jak rychle jste meli zkracovani vy a nasledne porod? Chtela bych aspon pres vanoce zustat jeste doma🙂)))

lucifereeek
21. pro 2013

já myslím, že je to u každého jiný, čípek 1,5cm může klidně ještě vydržet dalších 14dní a taky nemusí, myslím, že je těžké s někým porovnávat. A spíš bych řekla, že žáleží i na otevírání se....

larac
21. pro 2013

Taky si myslím, že je to ryze individuální. Já jsem stále na 0,5-1 cm a mám termín mám nadcházející čtvrtek. U minulého těho mi doktorka říkala už v 7. měsíci že ten čípek je nějaký připravený na rození. A pak jsem ještě 4 dny přenášela.

kacenka1979
21. pro 2013

ja mela cm od 35 tt od 37tt jako ty pak jsem sla na vyvolani v 42+0 a po vsech tabletach kapackach atd jen na dva to jsem tam byla uz 24 hod a kruty pak voda ta pomohla na 3 pak uz nic a akutni cisar...takze je to jedno na kolik jsi...me tvrdil ze porodim driv a podivej😉

missymici
21. pro 2013

Ja mela 1,5cm na 36tt na 37+4 jsem porodila.Vydržet mužeš i nemusíš.Když jsem se ptala doktora za jak dlouho se to zmení tak řekl,že to je u každeho jinak,...ale u mne zo vidi do tydne.To bylo ve středu a zacala jsem rodit v nedeli,porodila v pondeli.nenamahej se fyzicky třeba vydržiš.

bonavoxa
21. pro 2013

Měla jsem 1,5 cm ve 28. týdnu a na prst otevřená, rodila jsem ve 37. týdnu. ale měla jsem klidový režim.

ivca_doubek
21. pro 2013

Ono opravdu záleží na každé z nás, porodit můžeš zítra a můžeš taky přenášet. Mě v den termínu na kontrole řekli, že se na porod absolutně nepřipravuji, že to ještě necháme, ale příští týden budeme 100% vyvolávat. No a druhý den jsem porodila spontánně za dvě hodiny 😀
Takže opravdu je to individuální...

rasha
24. pro 2013

U mě to stejné jako @ivca_doubek.já měla zkracující se čípek a klidový režim snad od 16.týdne,tak těch 1,5 cm jsem měla i den před porodem,nakonec to vypadalo,že budu přenášet a cca 30 hodin na to jsem začala rodit 🙂

holubice.petra
24. pro 2013

já měla 1.5cm čípek ve 30tt a deset dní jsem přenášela a porod byl vyvolávaný 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru