CK INVIA. Máte s nimi zkušenosti?

sylvar
17. led 2010

Máte někdo zkušenost s CK INVIA?Chtěli bychom s nimi na dovolenou, ale neznám nikoho, kdo s nimi byl.
Díky

petka80
17. led 2010

Pokud vím, tak Invia není klasická cestovka, ale jen agentura, která zájezdy zprostředkovává od ostatních. Takže nakonec stejně jedeš s Čedokem, Eximem, Fischerem atd.........

lenajsek
17. led 2010

Jak píše Petka, Invia je agentura, takže opravdu jen prodává zájezdy cestovních kanceláří, sama nemá žádné své zájezdy, jen je zprostředkovává.

sylvar
autor
17. led 2010

jo jo,ale jak já zjistím, od které CK ten daný zájezd je?oni mi to zřejmě řeknou až po mém dotazu, že?pač to tam nikde psané nemají...

petka80
17. led 2010

přesně tak 😒

martinka81
17. led 2010

je tam údaj o cestovce, ale musíš být přihlášená. Je to úplně dole, když rozklikneš jednotlivý zájezd, tak dole je taková modrá tabulka, která dle vzhledu už nepatří k zájezdu a vlevo dole v tom modrém je položka CK. Tam by měla být informace o pořadateli zájezdu, ale asi jen pro registrované.

petka80
17. led 2010

aha, to jsem nevěděla, díky za super info 🙂

jijitka
17. led 2010

Souhlas se vším, co je psané výše.
Jen - pro zobrazení CK není třeba být registrovaná, je to volně přístupné.
Dále - zvlášť u last minute nabídek je riziko,že vybraný zájezd už je dávno prodaný a je stále v nabídce.
Funguje to tak, že: vyberete zájezd, zavoláte na CK Invia, oni kontaktují danou CK která zájezd nabízí, ověří, jestli je ještě volný a dá vědět. Pokud neudělá rezervaci, může se stát, že mezitím si ten samý zájezd koupí někdo jiný.
Výhodou tedy je, že u Invie je opravdu velká nabídka zájezdů na jednom místě
Nevýhodou - hodně často se stává, že vybraný zájezd je prodaný dříve než stačíte vyřídit formality, pracovníci vám o zájezdu (místo pobytu, hotel...) neřeknou žádné další informace než to, co je popsané v nabídce - často neví, co prodávají...

Někdy je lepší použít Invii jako pomoc při výběru a pak kontaktovat přímo danou CK - cena je stejná a navíc se můžete vyptat na další podrobnosti.
Osobní zkušenost - dlouho jsem pracovala v CK...

petka80
17. led 2010

jijitka - tak to máš určitě pravdu, hlavně má Invia super vyhledávač, krásně se tam dá všechno nastavit atd. To je u některých cestovek otřes.

martinka81
17. led 2010

aha, tak já nevím, zkoušela jsem to a napsalo mi to, že musím být přihlášená

jijitka
17. led 2010

martinka - taky jsem to teď zkusila a máš pravdu. Kdysi to nebylo třeba ..

marieggg
30. zář 2016
Uživatel marieggg je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marieggg.

Je to jen agentura, která ti zprostředkuje zájezd, takže v podstatě nemáš být s čím nespokojená. Ale vím že můžou být třeba různé problémy s případným reklamováním, atd... nebo se často můžou nějakým zázrakem lišit ceny atd. Na to mi přijde spolehlivější třeba web http://www.cestolino.cz/dovolena/

traveltour
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
firsttimemama
25. srp 2022

Nejhorší zkušenost !!! Nedoporučuji a tímto varuji!!! Náš výlet k moři bude peklo. Zájezd jsme si samy vybraly, po kontaktu Invia se o nas staraly 2 ,,sales asistent,, Jakmile šlo o platbu a potvrzení jejich podmínek, tak to byly obě online. Teď když si chceme vybrat naši bezplatnou možnost "změna termínu" jsou obě nedostupné. Jejich zástup/kolegové se s případem nejdřív musí seznámit a ověřit u dalších kolegů... již to trvá 4 dny !!! Je nám s kamarádkou do breku, že jsme naletěli a před službami Invia společnosti všechny odrazujeme.

123_jitka
29. srp 2023

s Invií jsme teď byli na Maledivách, přeprodávala zájezd od Německé FTI- měli jsme problém s leteckou společností a málem jsme neodletěli a když jsem žádali pomoc od Invie s reklamací a žádostí o kompenzace, tak nás poslali do prdele.... takže až příště poletíme do zahraničí, tak si vybereme jinou cestovku.

moudivlacek
29. srp 2023

Invii rozhodne nebrat, jen diky vstricnosti puvodni cestovky, jejichz zajezd preprodavali, jsme se dostali k penezum zpet (opravnena storna v dobe zakazu cestovani za pandemie), nikdy vic!!! jen sliby a lzi