Co přibalit mimi na dovolenou? Jak vybrat ubytování?

jandalinka
1. črc 2008

Ahoj všichni.Už jsme konečně vybrali dovolenou pro naši malou bambulku,ale než jsme vybrali,tak jsem pořádně nevěděla podle čeho vybírat ?😒 Spíš mě jde o to,že doma ohříváme v mikrovlnce koj.vodu a přichystám mlíčko,jídlo ohřeju v mikrovlnce,malá od mala spí jen ve své postýlce.......Ale nakonec jsme vybrali penzion,kde je vana na pokoji místo sprchy,lednice,krytý bazének pro malou,ale pořád mě vrtá hlavou,jak budu ohřívat jídlo,připravovat mlíčko?!Poradíte,jak jste to dělali vy na dovolence?!Určitě si zapůjčím cestovní postýlku,poněvaž nebudu navykat na posteli mezi náma(v penzionu píší velká manželská postel,kde může spát i miminko.hm).Jedem poprvé s malou na dovču a mám obavy,abych vše zvládla a nezapomněla co je potřeba s sebou.............. 😒

bramburka
2. črc 2008

prostě vodu dáš do rychlovarky a ohřeješ 😉 nebo na sporák a ve vodní lázni je to za minutku 😉

bramburka
2. črc 2008

sebou podle mě potřebuješ jen deku na zem 😉 Eliška už je veliká, taky je dobrej nafukovací bazenek, aby ti venku nejedla trávu, nemusí tam mít vodu, ale bude si v poho lézt - je to jako taková ohrádka. Postýlku určitě a na ní moskytieru.

kristi
2. črc 2008

beru si s sebou rychl. konvici a mliko budu varit takto

jandalinka
autor
2. črc 2008

díky.jsem fakt nervózní,jak to zvládnem bez mikrovlnky 😉 a postýlky.Já vím,trochu"plaším",ale nechci na nic zapomenout a pak si kazit dovolenku. 😕 Tak tedy vemu rychlov.konvici a půjčím cestovní postýlku a jídlo mi tam snad ohřejí.

pirlenka
2. črc 2008

Jandalinko, neboj, to bude v poho 😉 My na horách ohřívali oběd ve vodní lázni nebo když jsme byli v restauračcce, tak jsme je požádali o ohřátí.

jandalinka
autor
2. črc 2008

tak snad budou vstřícní v restauraci a bude vše v pohodě.Ať mi malá "nepláče"hlady 😀 .Díky všem za odpovědi,jsem o hoooodně klidnější. 😵

pirlenka
2. črc 2008

Dětí je všude plno, jsou na to určitě zvyklí...a v té vodní lázni to netrvá dlouho - mi přišli na pokoj, frkli jsme to tam a než jsme malého přebalili, chvilku si s ním pohráli, tak to bylo 😉

bramburka
2. črc 2008

do horký vody a výživa byla za 5 minut teplá! 😉

vendy01
2. črc 2008

Ahoj, taky řeším přípravy na dovču a koupila jsem si na ohřívání jídla přímo ohřívač na stravu, lahve a přesnídávky(zeleninku). Má i přípojku do auta, takže můžeme cestovat po výletech a přitom ohřívat jídlo. 🙂 Jinak čajík nebo mlíčko samo v konvici 🙂

jandalinka
autor
2. črc 2008

vendy01:můžeš prosím doporučit jaký typ ohřívače jídla máš?!dík 🙂

vendy01
3. črc 2008

Jandalinka, mám ohřívač značky Babymoov. Objednávala jsem přes vlacek.cz. Chtěla jsem 2 v 1, s tou koncovkou do auta. Bez se dají sehnat i levnější, dobré ohřívače např. Canpol Babies nebo podstatně dražší např. Avent, Tefal atd. Já vybírala hodně i podle ceny, ale ohřívač vypadá skvěle 🙂

prada
3. črc 2008

vendy01, ten ohřívač máme taky a jsme spokojeni. Můžeme kdykoli zastavit když je potřeba a ohřát přímo v autě. Několikrát nám na benzínce odmítli vodu přihřát(z hygienických důvodů), tak jsme to vyřešili tímto ohřívačem 2v1

vendy01
3. črc 2008

Prada, to jsem ráda. Určitě je lepší, spolehnout se radši sám na sebe 😉

jandalinka
autor
4. črc 2008

vendy01:díky za tip,hned jdu za to juknout 😉