Co s sebou na dovolenou s ročním mimčem?

barabbb
14. čer 2016

Zdravím maminky, ráda bych se zeptala na nějaké rady a tipy co sebou na dovolenou k moři s ročním mimčem (Chorvatsko)
Na co nezapomenout, co vám chybělo, nebo jste si nemohli vynachválit.
Přemýšlím nad takovým tom stanem na pláž, myslíte, že má smysl?
Děkuju za jakékoliv tipy

colleyn
14. čer 2016

My letime s malou poprve na podzim, stan na schovani budeme kupovat, jinak mam uz i ted na leto uv obleceni a neopren

janickajana
14. čer 2016

Ja letěla do Bulharska s dcerou, když jí byly 4 měsíce. Můžu říct, že perfektní. Na pláži pořád spala ve stanu. Na něj jsme dávali mokré ručníky a měla ve stanu chládek. Pediatričku naší jsem požádala o seznam věcí (v lékárně) co koupit s sebou. Brala jsem malou i si namočit nožičky do moře v ruce jsem jí měla. Mazala jsem jí 50tkou, na slunce vůbec nechodila. Vše bez problémů. ☺

katullaa
16. čer 2016

Letíme teď v srpnu s dcerkou prvně (1,5 m ji bude) do Egypta.
BERU:
1) oblečení (kloboučky, trička, šatečky, šortky, leginky, mikču, vestu, teplejší čepku - na návrat domů a další krámy)
2) pleny, ubrousky, látkovky
3) osušky (ačkoliv tam jsou, tak aby byla v suchu), župan
4) léky a kosmetika (enterol na průjem, nurofen na horečku, teploměr, sterimar do nosu, odsávačku do nosu, fenistil kapky, fenistil gel, panthenol po opalování a při spálení - snad nebude třeba, hodně kvalitní s vysokým faktorem opalovací krém, kokosový olej, sudocrem na zadeček, linolu na koupani, vaticky do usi, framikoin mast, dezinfekce, naplast, obvaz, nuzky na nehty, termální voda na osvěžení ve spreji, sedátko na wc - nočník je moc velký)
5) bábovičky, kyblíček, lopatičky, hračky, nafukovací rukávky, kruh
6) kočárek, kibi
7) uv stan
8) jídlo, pití na cestu, houbičku, kartáč na flašky, trochu jaru, mlíko, prázdnou petku na pitnou vodu, spirálu nebo rychlovarku - zjišťujou mi jestli to je na pokoji, čajík její, termosku, větší lahev, lahvičku na mlíko, lahvičku na čaj, pro jistotu ovocné a obyčejné příkrmy na každý den, kdyby náhodou
Snad jsem na nic nezapoměla, i když určitě jo :D. No bude mít svůj vlastní kufr a mi s přítelem jeden dohromady :D.

meta123456789
17. čer 2016

Sbalila bych:
1) na pláž - stan nebo slunečník, pikni deku, hračky, nafukovací hračky, opalovačák s vysokým faktorem, mazátko na pusu, termální vodu ve spreji, lahvičku na pití, sluneční brýle
2) lékárna - proti průjmu, laktobacílky, něco proti spálení (Panthenol), Nurofen/Paralen, proti rýmě,. teploměr, odsávačku, Fenistil kapky a gel, Bepanthen Plus na odřeniny a poranění, dezinfekci na ruce,
pak klasika jako na běžné cesty: pleny, ubrousky, mléko, svačinky, krabičku na svačinky, cestovní postýlku?, dečku, lahvičku na mléko, lžičku, mističku, papírové kapesníky, vhodné oblečení a raději víc... No je toho vždycky fakt dost 🙂