Co všechno na dovolenou s 1,5 ročním dítětem?

beruska1979
3. čer 2009

Ahoj holky,

možná tu už takové téma bylo, tak se omlouvám, ale zajímalo by mne, so jste s sebou všechno brali na dovolenou se skoro 1,5 ročním dítětem? Jedeme v neděli na týden na Mallorcu do hotelu all inclusive. Je přímo na pláži v klidném prostředí. Centrum je daleko a ani se mi nechce trávit dovolenou po krámech, takže si musím pro malou vzít vše s sebou. Mohly byste mi poradit, co vzít s sebou, aby malá nestrádala? 🙂 Hlavně co s sebou za léky a tak🙂
Díky moc

giorgina
3. čer 2009

hlavne pokryvka hlavy, specialni oplaovaci krem pro dite a chlapa s kreditkou 😀

robi
3. čer 2009

odpuzovac hmyzu + Fenistil, dezinfence na rany (myslim odreniny)

renda71
3. čer 2009

beruska,my jedem už tuto sobotu na Krétu a také jsem tápala co sebou,ale už mám snad vše zbaleno,tak aspoń písnu to nejdůležitější 😉
pasy,eura,lékárnička,opalovací prostředky,pro prcka s faktorem 50,mléka po opalování,panthenol,kosmetiku kterou používáš i doma,plínky,sunar,vodu,malou rychlovarnou konvici na ohřívání vody na mlíčko,hračky na pláž,kruh,křidýlka nebo vestičku,výživy pro malou,nějaké sůši,pití po dobu než tam na něco narazíš,raid proti komárům do zásuvky,kloboučky,trička,šortky,mikinku,bundičku,kočárek...
je toho spousta,nedá se vše najednou napsat 😒 já si asi měsíc před odletem psala seznam a vždycky když mě něco napadlo,tak jsem to připsala a teď se mi to hodilo 😵

beruska1979
autor
4. čer 2009

Holky,
děkuju. Ještě jsem se chtěla zeptat, jak to děláte s dětičkama na pláži? Je jasný, že jí budu dávat klobouček, ale co na tělíčko? stačí opalovací krém nebo jí mám pořídit takový ten proti UV overálek? Zase, aby nebyla celé odpoledne navlečená v nějaké nepohodlné uniformě🙂 A hlavně, když se to namočí, aby nebyla v mokrém.....

melysa
4. čer 2009

rendy, můžu se zeptat- malej bude mít 2 roky za 2 měsíce, je teda větší než leckteré tříleté dítko, ale když řeším co koupit k moři pro něj, zda rukávky nebo vestu, tak jsem zatím narazila jen na to, že jak rukávky tak vesty jsou od 3 let. Bojím se, že to koupím a bude mu to veliký. Co jsi pořídila pro Aničku??

zuzik03
6. čer 2009

berus, to UV obleceni jsem taky hrozne resila a nakonec jsem do toho sla, myslim, ze litovat nebudu 🙂 rozhodne to není nepohodlne, material je jak funkcni tricko na kolo a vyhoda je, ze to rychle uschne, takze muzou lezt sem a tam do vody. jedem do chorvatska, tak jsem radsi koupila i boty do vody, uplny pisek tam nebude. ja slunko spatne snasim, tak ji nechci ugrilovat, sice na plazi moc nebudem, ale i tak 🙂

niki2
6. čer 2009

Ahojky,
ted me nekamenujte, ale ja bych overal diteti starsimu jak 1 rok nedavala. Kvalitni opalovaci krem a nechat decko nahate. Stejne nebudes urcite chodit na nejsilnejsi slunicko.
Hodne deti ma ted ruzne ekzemy, tak at slunicko pomuze.