• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co všechno vzít na dovolenou pro 11ti měsíční dceru?

13. srpna 2008 
Dobrý den,
chci se zeptat, co všechno jste brali dětem na dovolenou, případně co jste zapomněli. Jedeme v září, tak začínám sepisovat seznam.
Děkuji.
11. srp 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme teď byli v apartmánu na Šumavě. Zjislila jsem si jak je to s vaničkou, postýlkou a jídelní židličkou a možnosti zapůjčení. Vaničku neměli, tak jsem zvládli koupání ve sprchovém koutu, takže nic strašného. V lékárničce jsem měla něco proti bolesti a horečce (čípky), fenistil na štípance, kapky do očí a libenar do nosu. Když jsme přijeli tak jsem trochu propadla panice, že nemám teploměr (zrovínka nám rostly zuby), tak bych si ho příště pro klid vzala taky. Dále repelent a krém ptoti sluníčku. To je asi základ. Jo a taky moskytiéru, ale záleží kam jedete.
11. srp 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A nemáte někdo sepsaný seznam? Může být i podrobný - plínky, krémy, jídlo atd.
11. srp 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanab koukni do Kojenců na téma dovolená s ročním mimčem, psala jsem tam celý seznam. :slight_smile:
12. srp 2008 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neeve děkuji.
12. srp 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=53935&vGroupOffset=0&vOffset=750
AHoj, pro lepší orientaci.
Také jsem hledala nějaký seznam, abych se mohla nějak zorientovat a zjistit, co nám třeba chybí nebo co je tak běžné..
Neeve, díky moc. Pokud by někdo potřeboval seznam na hory pro půlroční dítko, klidně pište :wink:
13. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja mam opacny problem, v zari letime na Kypr s 9mes mimi a zajimalo by me, co vzit nemusime- nemate zkusenost, co tam koupim??? Myslim- presnidavky, maso- zelenin.prikrmy, pampersky,mlicka, jogurty, mimivodu? Nechce se mi tahnout kufry plne sklenicek...
13. srp 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek