Co všechno vzít na dovolenou pro 11ti měsíční dceru?

hanab
11. srp 2008

Dobrý den,
chci se zeptat, co všechno jste brali dětem na dovolenou, případně co jste zapomněli. Jedeme v září, tak začínám sepisovat seznam.
Děkuji.

nissanek
11. srp 2008

tak my jsme teď byli v apartmánu na Šumavě. Zjislila jsem si jak je to s vaničkou, postýlkou a jídelní židličkou a možnosti zapůjčení. Vaničku neměli, tak jsem zvládli koupání ve sprchovém koutu, takže nic strašného. V lékárničce jsem měla něco proti bolesti a horečce (čípky), fenistil na štípance, kapky do očí a libenar do nosu. Když jsme přijeli tak jsem trochu propadla panice, že nemám teploměr (zrovínka nám rostly zuby), tak bych si ho příště pro klid vzala taky. Dále repelent a krém ptoti sluníčku. To je asi základ. Jo a taky moskytiéru, ale záleží kam jedete.

hanab
autor
11. srp 2008

A nemáte někdo sepsaný seznam? Může být i podrobný - plínky, krémy, jídlo atd.

neeve
12. srp 2008

Hanab koukni do Kojenců na téma dovolená s ročním mimčem, psala jsem tam celý seznam. 🙂

hanab
autor
12. srp 2008

neeve děkuji.

natalie77
13. srp 2008

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
AHoj, pro lepší orientaci.
Také jsem hledala nějaký seznam, abych se mohla nějak zorientovat a zjistit, co nám třeba chybí nebo co je tak běžné..
Neeve, díky moc. Pokud by někdo potřeboval seznam na hory pro půlroční dítko, klidně pište 😉

mata.mata
13. srp 2008

ahoj holky, ja mam opacny problem, v zari letime na Kypr s 9mes mimi a zajimalo by me, co vzit nemusime- nemate zkusenost, co tam koupim??? Myslim- presnidavky, maso- zelenin.prikrmy, pampersky,mlicka, jogurty, mimivodu? Nechce se mi tahnout kufry plne sklenicek...