• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co vzít malému na hory v létě?

6. dubna 2010 
Potřebovala bych poradit, co vzít malému za oblečení na hory v červenci. Budu vděčná i za tipy co vzít i jinak.
5. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavova, co je to malý??? jak je starý??? Já bych na hory brala vše, i teplé i mikinky a svetry, na horách je počasí jak na horské dráze... ze sluníčka najednou prší a naopak.. :angry: :wink: :wink: :wink:
5. dub 2010 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
malýmu bude 11.měsíců, budeme ho nosit v krosničce, vůbec třeba nevím, co mu dát na nohy, jestli budou potřeba sluneční brýle, když bude mít kšilt a taky jsem uvažovala o funkčním prádle, ale nevím, jestli to na léto není zbytečné.
6. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak slunecni bryle, poradny krem s UV je myslim zeklad, jinka zalezi taky hodne kam jedete, hory jsou pro kazdeho neco jineho :wink: v Alpach muze napadnout snih i v lete ae jestli jedete tady tak vem letni veci a i neco "podzimniho" kdyz se ochladi....
6. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jedeme do Alp v červenci. Brýle i krém vezmu a jak by jste řešili to obutí, když nebude ještě chodit?...víc ponožek, botičky nebo nějaké capáčky? A má smysl brát v červenci do Alp zimní oblečení nebo postačí to podzimní?
6. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak do Alp bych si radsi zimni bundu pro maleho vzala, pokud nechodi tak teple ponozky a capaky, kamaradky byli loni a snezilo jim tam, v cervenci :wink: rano se vzbudili a snih vsude :grinning: tam fakt nikdy nevis...
6. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne pak pujdete na vylet na ledovec tak at nezmrznete :wink:
6. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek