Co vzít za stravu pro batole na leteckou dovolenou?

martas123
22. kvě 2009

Ahoj - chtěla bych poradit kdo už takhle byl u moře s prckem - letíme do Turecka, malé bude 18 měs a nevím jak vyřešit jídlo. nejradši bych ji tam dávala dětské "konzervy" (hami, hipp) jak masové tak přesnídávky, ale brát to všechno na 12 dní s sebou? nebo myslíte, že tam tyto výrobky koupím? 😝 máme to sice all inclusive, ale asi se budu bát dávat jí všechno "jejich" jídlo. řeším i jak s jogurtama 😒 malá ho má denně k snídani. nemáte někdo zkušenost? 😉

renda71
22. kvě 2009

martas,tak to samé řeším i já.my letíme 6.června na Krétu a také máme vše all inclusive,ale nevím co všechno pro malou sebou vzít ☹ nechce se mi všechno tahat,tak vezmu určitě sunar,alespoň jednu dobrou vodu,nějaké mňamíky na které je zvyklá a nějakou přesnídávku,ale v umělém balení,né ve skle 😉
malá už jí všechno to co my,takže snad tam bude nějaký obchod kde popřípadě něco dokoupíme 😉

iloha
22. kvě 2009

ženský, neblázněte, my jsme byli loni na Rhodosu - 15 měsíců a v 19 měsících v Bulharsku. Na první dovolenou jsme se táhly s příkrmama, ale vše tam lze koupit a měli jsme též all inclusive a musím říci, že Terezku to náramně zajímalo a vůbec se nemusíte bát.........téměř vždycky jsou tam vařené brambory, rýže nebo těstoviny a pro děti mají jídlo zvlášť.......bohužel to vštšinou jsou hranolky a nějaké smažené malé řízečky placičky a tak. Takže letos už jídlo nehodlám pro Terezku vůbec řešit. Ke snídaci v Řecku byly kelímkové jogurty a v Bulgarii byl takový ten ve velký míse a taky to šlo...........a příkrmy jsou už všude ke koupy. Rendo, s umělým balením, mám blbou zkušenost, prdla nám v kufru, kufr nám totiž šácly, nadrsno přeštíply zámeček - při cestě do Bulgarie, já už bych nic nevozila, možná ty sušenky a samozřejmě mléko, ale to mi už mrňous nechce přes rok.

renda71
22. kvě 2009

iloh,takže říkáš není potřeba brát nic??sunar máme akorát ráno,takže bude stačit jedno balení a jestli tedy budu něco brát,tak jen to co sní ještě před odlete,zatím nám nepřišli instrukce kdy přesně poletíme,jestli ráno,nebo navečer 😉

iloha
22. kvě 2009

já si myslím, že ne..jogurty fakt koupíš všude a jestli už malá jí s vámi, tak si myslím, že když nejhůř tak bude na hranolkách - ty jsou všude nebo na rohlíkách.......alespoň Terka když nic nechce tak hranolky nebo rohlík většinou slupne 🙂

kacerka
22. kvě 2009

V rámci EU bych to vůbec neřešila a vše koupila na místě - Turecko teda netuším, ale tak snad tam pro malé děti taky mají hotové příkrmy, ne???? 😉

moba
22. kvě 2009

renda neletíte náhodou do cretan filoxenia???

kebulka
22. kvě 2009

My jsme byli s Marťou, když mu bylo 11 měsíců na Zakynthosu. K obědům jsme vezli příkrmy, k večeřím instantní kaše Nestle a samozřejmě Bebu. Jinak jsme využívali místní zdroje - voda, jogurty, ovoce a zelenina. Bylo to úplně v pohodě. Měli jsem all inclusive. Marťovi jsme vždycky dali jídlo předem na pokoji a pak vyrazili na oběd my. Tím, že byl po jídle, neměl už hlad a "nežebral" 🙂 Dostal kousek melounu, jablko, hrušku nebo něco podobného a byl spokojený.

felina09
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
paula
25. kvě 2009

martas, v turecku urcite prikrmy normalne koupis v supermarketu, hami, nebo hipp. Predstav si, ze jsem videla v Iraku nase hame detske prikrmy. 😉 Jogurty muzes kupovat jejich, maji vyborne, pokud mate all-inclusive, tak budou jogurty urcite aspon u snidane, nemusis se niceho bat, jsou z pasterizovanyho mlika. 😉
Jak pise kebulka, neco vyuzijes z mistni kuchyne, neco doukoupis. Mozna bys mohla vzit instantni kasi, jestli je ma rad, ale urcite to tam maji taky. 🙂 Nestle jsem zatim videla vsude. 🙂