Co zabalit dětem k moři?

matvej21
15. kvě 2014

Ahojky, máte nějaké vychytávky co zabalit téměř 4 let. klukovi k moři 😉? Díky

killi
15. kvě 2014

Dcera, když měla 4 roky tak si brala nejoblíbenější hračky, papíry a pastelky a knížku na čtení. Hračky k moři jsme kupovali tam a nic jiného jsme nepotřebovali. Byli jsme na mstě, kde bylo spousty atrakcí pro děti, tak se vyřádila 😉

matvej21
autor
16. kvě 2014

taky si říkam,že ho to animátoři zabaví🙂

nikitickaa
16. kvě 2014

@killi mohu se zeptat ,kde jste byli?Dekuji 🙂

anetka1701
16. kvě 2014

Já bych brala spíš věci na cestu - ta bejvá nejhorší... A pak dlouhej šátek na hlavu (aby byl na krk), brejle... Hračky a třeba kruh bych koupila na místě - ceny nejsou o tolik horší než u nás a bude mít funkční suvenýr :o) Dcerka doteďka ví, odkud si převezla kýbl s lopatkama - a to jsme byli u moře v září :o)

killi
17. kvě 2014

@nikitickaa ve 4 letech Chorvatsko Baška Voda 😉 O rok dřív Caorle Itálie, obě místa jsou pro děti super 😉

killi
17. kvě 2014

@anetka1701 u nás ta cesty autem probíhali dobře, vždy jedeme v noci tak spí a ráno jsme tam byli. V letadle si malovala nebo koukala z okýnka tak se taky zabavila 😉

michamicha
18. kvě 2014

Tak my teda budem muset vézt i věci na písek a všechno, protože budem v Chorvatsku v malé vesničce, kde je jen 1 obchod s jídlem, sice tam kruh a rukávky měli, ale dost drahý... já spíš potřebuju poradit co s sebou do auta, pojedeme minimálně 18 hodin, sice přes noc, ale dětem bude 12, 4 a 1 rok a budou se nudit :-/

magdalena_f
10. čer 2014

a pořizujete pro menší i takový ten UV obleček? Letíme v srpnu do Bulharska, dceři budou 2 a nevím jestli je to nutné nebo stačí něco na hlavu a obyč tričko...

zazana81
10. čer 2014

@magdalena_f My jsme si vloni v Turecku vystačili na dceeru s opalovacím krémem s faktorem 50. Dcera nejen že se nespálila, ale téměř se ani neopálila, takže to asi fakt dobře funguje. Obleček jsem původně taky zvažovala, ale nakonec nekoupila.

lu777
29. čer 2014

ahoj holky chci se zeptat - jedeme s dětmi poprvé k moři, co jim zabalit?

jako je mi jasné že plavky, opalovák, crocsy, nějaké oblečení atd.... hračky prý koupit tam mi všichni tvrdí... jinak nevím... vézt s sebou deku na pláž? přijde mi, že by to zabralo plno místa, ale na pláži jsme v životě nebyli, tak nevím....
no mně se tááák nechce balit a zítra je mám oba doma a muže v práci, že mám sto chutí si nalít, jen tak projít byt, zabalit naprosto minimalisticky a jet... ale nevím nevím jestli mi to moje hlava dovolí 😀

a jak to píšu tak už mě napadá, že nějaké základní léky... no a je to, už mi to jede v té hlavě... ach jo, já chci taky být chlap a myslet jen na jedno 😀

diniki
29. čer 2014

Třeba ti to trochu ulehčí můj soupis:
http://blogujicimaminy.blogspot.cz/2013/06/co-s...

Balení zdar 🙂

lu777
29. čer 2014

@diniki díky 😉

ined77
29. čer 2014

@lu777 ..Ahoj, zkus se podívat i sem 😉
https://www.modrykonik.cz/co-sbalit-diteti-na-d...

veronila
29. čer 2014

@magdalena_f my jsme meli pro maleho jen UV tricko a stacilo to... Porad jsem ho ale mazala 50kou, na plazi jsme byli pod destnikem, porad mel kloboucek a kolem poledne jsme se sli pred slunkem schovat. Tricko jsem mu davala na plazi, kdyz se mi zdalo, ze fouka, nebo kdyz nebyl pod slunecnikem nebo kdyz uz jsme tam byli dlouho a bala jsem se, ze ma malo kremu... (byli jsme v Egypte, zacatkem cervna a malemu v te dobe bylo 18 mesicu).