Djerba s dětmi. Potřebuju poradit

luccinkav
30. dub 2009

Maminky,co jste byli na Djerbě.Přijďte a povídejte si.Potřebuji poradit 😉

lenka132
30. dub 2009

Ahoj Luci, já byla s dětmi na Djerbě a bezvadný 😉 😀

lenka132
30. dub 2009

Byli jsme tam před 2lety, Kačce bylo 5let a Dádovi 15, je to tam super, měli jsme all inclusiv, každý den od rána do noci program, skvělý animátoři 😉 🙂

luccinkav
autor
30. dub 2009

Jo 🙂 .Před chvílí jsem našla diskuzi na netu a tam píší-samé špatnosti 😢 Tak nevím.Hodně nadávají na chaluhy a zápach na plážích.Chceme příští rok někam vyrazit k móóři a nevíme kam...Poradíš???

lenka132
30. dub 2009

jo tak chaluhy tam byly, ale ty jsou přece léčivé....koukni do mého albíčka, mám tam pár fotek z Djerby, jinak nádherné je Turecko, tam jsme byli, když malé byly 2roky

lenka132
30. dub 2009

Turecko je moc krásný, čisto, nádherné moře
Kréta-totéž-nádhera
Peloponés-tak tam už bych nikdy nejela, bordel, jen kolem hotelů pořádek, ale když jdeš někam na procházku, no fuj, nerada vzpomínám-malé bylo 14měsíců

luccinkav
autor
1. kvě 2009

Leni.Děkuji za info.Jukla jsem ti do albíčka a máš krásné děti...Všechny se povedly.Obdivuji maminy-co mají víc jak dvě děti.Musíš mít nervy ze železa😀 .Kam by jsi mi tedy poradila ty.Který hotel se ti líbil nejvíce.Já mám takovouhle představu.Byla jsem na Zakynthosu a úplně jsem se zamilovala.Nádherné čísté moře.Krásná zeleň všude kolem a ted hledám něco takového.Potřebuji hlavně aby to byl hotel pro děti s vyžitím.Chceme all inclusive a hlavně čistéé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.🙂Tak co-dá se mi poradit nějak konkrétně kam mám jet😀Jsem náročná.Ale přeci jen pojedeme s dvouletým děckem....Děkuji předem....

lenka132
11. kvě 2009

Lucci, já myslím, že je všude hezky, kór, když nemusíš nic dělat-vařit, prát uklízet...my byli poprvé s Kačkou, když jí bylo 14měsíců, a bylo to úplně bezvadný....až na to, že jsme netrefili ostrov-Peloponés se mi nelíbí...určutě, když zajdeš do cestovky, tak ti tam poradí, určitě, jestli se nebojí, je dobrý někam, kde jsou animátoři, ti jsou bezvadní 😉