Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dlouhé lety letadlem ve 4.-5. měsíci těhotenství

taxikasim
12. čer 2018

Holky máte zkušenosti s cestováním do Asie v těhotenství? budu 4.-5. měsíc. Jak jste snášeli 10 hodinový let?

aleenka1234
Autor odpověď smazal
Zobraz
aleenka1234
12. čer 2018

Pokud si ok, tak leť. Já letěla ještě ve 29.tydnu. vše proběhlo v pohodě.

esufi
12. čer 2018

já letěla do USA a ok. Ale chce to pohodlné boty a pravidelně se zvedat a protahovat nohy. A doporučuju místo blízko záchodu. Nicméně Asii bych prověřila s praktikem - není třeba do tohohle koutu očkování? břišní tyfus nebo tak? to ti v těhotenství nedaj...

sumitra
12. čer 2018

Pozor na cestovni pojisteni, vetsina pojistoven pojistuje do max 24. tydne

vendelinka08
13. čer 2018

Singapur pazri mezi nejvyspelejsi zeme...tam bych se letet nebala...brisni tyfus atd...myslim ze kazdy dodrzuje v zahranici nejaka pravidla..ale na pojisteni bych se zeptala. Jinak..jde pouze o tve pocity...pokud se na to citis..tak to zvladnes.

barchen
13. čer 2018

@taxikasim Singapuru bych se nebála. Samozřejmě byla bych pouze víc opatrná než obvykle. Spousta pojišťoven má CP do cca konce 7mého měsíce. Já měla letět do ROK, tam bych jela a pak na Filipíny (to bych zrušila) ale já trpěla takovými nevolnosti, že 12 hodin v letadle bych nedala a pak co má člověk z toho pobytu, takže jsem všechno zrušila.

marcicek84
13. čer 2018

já bych tak dlouho a tak daleko těhotná neletěla...zbytečný risk jak pro mě tak pro miminko...navíc jsem měla něvolnosti do 22. týdne, takže za sebe ne...

taxikasim
autor
13. čer 2018

Holky moc děkuji, je to dovolena a prilezizost ,která se mi už nebude opakovat 🙂 tak bych moc rada jela. V době pobytu budu 16 TT

journals
13. čer 2018

Ahoj, neletěla jsem v 2. trimestru, ale v prvním a už bych těhotná neletěla, nedopadlo to dobře a jsem přesvědčená, že díky dlouhému letu (cca 11 hodin). Ale je to na každém. Já mám zkušenost takovou, že riskovat se nevyplácí a i kvůli tomu jsme zcela přeorganizovali dovolenou.

taxikasim
autor
14. čer 2018

@journals Ano ono se všude pise, že 1. trimestr je nebezpečné lítat, protože miminko není ještě zcela uchycené a tím tlakem se může vyvolat potrat. Já v době letu budu ve druhém trimetru, kde je to povazováno za nejbezpečnejsí...

journals
14. čer 2018

@taxikasim Ano, je to tak. Já neměla na výběr, byla jsem delší dobu v USA a otěhotněla tam. Nějak jsem se domů dostat musela...

wimbledon78
19. čer 2018

16 tt je v pohode 😊 Pokud se citis dobre, neni duvod neletet. Jen mit dobre pojisteni.

Sem začni psát odpověď...

Odešli