• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dobrá chata pro více rodin s dětmi v ČR. Poraďte

26. července 2013 
Prosím o radu. Sháníme nějakou dobrou chatu na letní dovolenou v ČR. Měla by být větší. Jedeme 5 párů s dětmi. Máte nějaký tip na supr dovču??? Děkuji moc!!!
11. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
takoveho neco by jsme potrebovali i my:grinning:
11. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
11. bře 2010 ve 14:25 • lehna
autor
Holky, posílejte tipy, prosím!!!!!§
11. bře 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrísku kukni sem možná se ti zalíbí :wink:
Chalupapohadka
11. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
11. bře 2010 v 16:02 • brusinka.pusinka
Penzion u hradku
11. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
sem jedeme my kukni :wink:
11. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zaujala mě ta chalupa pohádka. Máte zkušenosti???
11. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla tam teta s dětmi moc se jí tam líbilo,my jedem na ten Hrádek. Proto jsem si ty linky schovala že postupně využijeme :wink:
11. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud hledáte ubytování pro vaši rodinu, přijeďte k nám! Pronajímáme apartmán kousíček od Lipna, najdete tu pohodové ubytování a krásnou přírodu. Apartmán je přizpůsobený dětem, máme např. dětskou postýlku i velkou zahradu s venkovním posezením a grilem. Kukněte na naše stránky pod tímto příspěvkem.
23. črc 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
super chalupa je v Adršpachu přímo u Skal Aparmány Relax. Každá rodina může mít svůj vlastní apartmán a přitom budete pronajmutý celý objekt http://www.region-adrspach.cz/ubytovani/chaty-apartmany/chalupa-relax/
Byli jsme tam nedávno a prostě super. Naproti je také hospůdka...
26. črc 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek