Doporučte hotel v Bulharsku (v Řecku nebo na Mallorce)

vanilka_eva
7. kvě 2014

Prosím doporučte mi někdo z vlastní zkušenosti hotel v Bulharsku (popř. Řecko nebo Mallorka). Musí splňovat tyto požadavky: rodinný pokoj/apartmán který má dva oddělené pokoje, možnost půjčit dětskou postýlku, strava alespoň polopenze, blízko pláže a zároveň blízko centra. Letecky z Brna. Vím že je to dost požadavků, ale snad někdo něco doporučí 🙂

cestysdetmi
23. kvě 2014

Dobrý den Evi, nepíšete, kdy chcete na dovolenou vyrazit a kolik vás dohromady je - kolik dospělých a kolik dětí?

vanilka_eva
autor
6. čer 2014

Tak budeme dva dospělí a dítě (necelé tři roky). Letět chceme teď v červnu

cestysdetmi
7. čer 2014

Tak v Bulharsku by to mohl být hotel Sol Nessebar Mare: ještě jsou volné rodinné pokoje s propojovacími dveřmi, i odlety z Brna, je blízko pláže, má tobogány, velmi dobré recenze a je vhodný pro rodiny s dětmi (krátká doba transferu, židličky, postýlka). Nebo taky hotel Bellevue Beach, ten má velmi podobné charakteristky, ale chybí tobogán. Je ale zase na v živější oblasti, na Slunečném pobřeží. Pokud by vás některý z hotelů zaujal a zajímaly by vás volné temíny a ceny, může mi napsat zprávu. Přeju hodně štěstí při výběru.

Pro recenze doporučuji server holidaycheck.com.

vendulka
7. čer 2014

my byli loni tady s CK Emma a super, doporučuji, kousíček na pláž, i do rušného centra, hotel je v klidné části, super spojení vláčkem, my byli naprosto spokojení, nejlepší dovolená!Zatím.Odlet byl z Brna v odpoledních hodinách

http://www.newtravel.cz/hotel-longoza-garden/

vanilka_eva
autor
7. čer 2014

@cestysdetmi Díky za tipy, můžete mi napsat pro oba dva hotely volné termíny a ceny na červen?

cestysdetmi
9. čer 2014

@vanilka_eva Poslala jsem vám soukromou zprávu s termíny a cenami.