Doporučte mi hotel na dovolenou s 11ti měsíčním dítětem

snupik
29. kvě 2008

Doporučte mi hotel na dovolenou s 11měsíčním špuntíkem🙂
Pořád hledám...a nic....chceme jet,ale máme z toho celkem strach...přichází v úvahu Kanáry, Bulharsko, Řecko...
PORAĎTE MI HOTEL(chci tam mít určo jídlo, bazén a hned moře🙂
😎 😲 😝 😅

aponchie
29. kvě 2008

ja bych mela osobne vyzkousenej jen Tunis specialne hotel pro rodice s detma 😒 mozna jeste Mallorku ,ale uz nepamatuju nazev hotelu a navic mam dojem,ze pro deti tam moc vyziti nebylo

snupik
autor
2. čer 2008

dekuji🙂

kristi
2. čer 2008
snupik
autor
2. čer 2008

Jééé...díky za typ...to vypadá moooc pěkně🙂 😝

snupik
autor
5. čer 2008

tak holky, neřikejte mio, že nemáte žádné typy 😖 😝

bramburka
5. čer 2008

http://www.ckalex.cz/in/detail-zajezdu-new/?Mai... ale je to bez jidla, ale zase s plnym vybavenim, pro malý deti je stejne asi to jidlo bby nebo ne?

snupik
autor
9. čer 2008

hmmmmm 😉

petule.h
10. čer 2008

snupík: poradím ti, jet určitě na poslední chvíli a zjistit si počasí...my byli vloni v bulharsku, bylo tam cca 45C na slunci a bylo to děsné..všechny děti to prozvraceli, proprůjmovali z toho dusna..jinak nikde jinde v zemi nic (Egypt, itálie...apod)
Určitě bych taky zvolila něco, kde je let do 2,5h (Mallorca, Řecko...) a all inclusive. Bulharsko je prima, ale já bych přeci jen volila tu Mallorcu, nebo řecko, kde jsou v hotelech na děti připraveni a kde máš i hezké pláže a né plné vajglů, navíc v bulharsku nemáš ani wc na plážích...jinak moře pěkné a vše okolo taky, ale dítě v 11m tak šourá v písku...

anchsunamun
11. čer 2008

Naše známá letí do Bulharska teď v červenci. Jejím dětem jsou 4 a tři roky tak se jí pak zeptám. A my by jsme chtěli příští rok na jih Itálie, tak uvidíme

feferonka
11. čer 2008

Ahoj,právě jsme se vrátili z dovolené z Ibizy,byli jsme v Sant Antony a bylo to moc pěkné...jídlo dle mě perfektní...all inclusive,ale taky jsem tam slyšela stesky po svíčkové a vepřo knedlu zelu,tak to tam určitě nevařili 🙂,byli jsme na last minute v hotelu San Remo,což je 3+ a byli jsme spokojení,dávali tam na požádání i dřevěnou postýlku pro prcka,u hotelu 2 bazeny střední velikosti a jeden malinkej pro děti a přímo na pláži.Pláž nevypadala úplně luxusně,ještě se dle mě připravovali na sezonu,přišlo mi to hodně podobné jao v Řecku,ale moře čisté a pozvolné,my byli v klídku,takových 200metrů dál začala taková upravená promenáda do centra města a tam je večer určitě veselo...přes den klid,kavárničky,hřišťata pro děti...my jsme byli fakt nadšeni a spokojení velice.Jediné minus u lidí snad bylo v nekomunikaci delegátky,ale všude se domluvíš anglicky,takže mi v pohodě.Byli jsme tady.http://dovolena.tomitour.com/spanelsko/ibiza/san-remo-s-estanyol-1319/

feferonka
11. čer 2008

Jo a hned od nás jezdila každou půl hodinku loď,která tě zavezla přímo na druhou stranu...do centra,do přístavu,to jsme využívali...my opravdu velmi spokojeni

kristi
11. čer 2008

feferonka, jeeeeee Ibiza. Konkretne San Antonio se mi libi ze vsech nejmin, ale protoze je Ibiza malinka, tak je prakticky jedno, kde je clovek ubytovany. Hezke plaze jsou ale jinde, myslim,ze pro deti je daleko vhodnejsi jine letovisko, napr. Es Cana nebo Santa Eulalia. V SA se zdrzuje dost mladych anglicanu a tem je to prizpusobeno, na rodinno dovolenou bych jela jinam.

my se tam letos taky chystame, cca na 3-4 dny, jen si oddechnout, navstivit par klubu a vykoupat se.

feferonka
11. čer 2008

Jo a ještě,malé hřišťátko hned u hotelu,tam domeček s animátory,děti tam malovali,hezky se jim věnovaly,hrály hry,malovaly jim na obličeje zvířátka...jediné minus dle mě je,že je tam řekla bych jednou tak draho jak u nás a my jsme chodili na dobroty i jinam,protože jsme hodně výletovali a chtěli vyzkoušet i místní kavárniřčky a restaurace...všichni tam byli hrozně milí...my se tam určitě ještě vrátíme

feferonka
11. čer 2008

kristi...no my právě byli kousek dál od centra a před sezonou,takže Anglanů ještě moc nebylo-)

kristi
11. čer 2008

Feferonko, koukla jsem na ten hotel, mooooc hezky..ja jsem na Ibizu zatizena, 4 leta jsem tam pracovala....kde vsude jste byli? Aquas Blancas? to je podle me nejhezci plaz.....

ygreen
11. čer 2008

Sardinie, hotel Marinedda - http://www.sardinie.cz/2005/main.asp?ArtId=49&C...
Jídlo špičkové, krásné prostředí, kvalitní obsluha - cena je ovšem vyšší. Když jsme tam byli s manžou na svtebce, tak tam s náma byly dvě češky s 6 měsíčníma holčičkama a super 😉
Je tam sladkej bazén i slanej bazén a krytý lázně (ale drahý).

kristi
11. čer 2008

taky jsem na Sardinii koukala, ale to uz vyjde stejne jako Dominikanska nebo Bali..kdyz se chytne vcas....

snupik
autor
15. čer 2008

líbí se mi tento:tanselbeachhotel.com....je to Turecko..my tam byli s manžou před 2 roky a supeeeerrr 🙂