Dovolená Bulharsko. Jaký hotel? Jaké jsou tam pláže?

pavlina05
6. únor 2010

Ahoj! 🙂
Stále hledám vhodnou dovolenou za příjemné ceny.
Původně jsem chtěla Řecko, ale to se pohybuje někde jinde.
Celkem se mi líbí Bulharsko.
Máte někdo zkušenost z hotelem, Jaké jsou tam pláže? Jaký hotel doporučíte?

celkem se mi líbí Primorsko.
http://zajezd.invia.cz/bulharsko/grand-hotel-pr...

pavlina05
autor
10. únor 2010

Průměrná teplota vzduchu v Bulharsku:
květen - 22°C
červen - 26°C
červenec - 29°C
srpen - 28°C
září - 24°C
říjen - 19°C

Průměrná teplota moře v Bulharsku:
květen - 17°C
červen - 21°C
červenec - 27°C
srpen - 27°C
září - 24°C
říjen - 20°C

kate77
10. únor 2010

hm my byli vzáří a měli jsme 28-30,tak nevim..počasí je ale letos ´plně jiné než předcházejíci roky..všude v Evropě je delší zima..prej jaro až v květnu!..já bych se taky nebála jídla,nám nebylo nic ale sestřenke jo,měli průjem a přesně věděli z čeho,něco jako hambáč u stánku..tak v létě je potřeba všude dávat pozor na pofidérni stánky...Hele Pavli,koukala jsem na cestovku Ancorra a tá do hotelu Kotva S.pobřeží má zajímavé ceny a píšou tam že do 2 let fakt zdarma ani poplatky letišní nic neplatí děti...třeba si vybereš i jinou zemi..Ancorru znám ,jsou v poho-leteli jsme snima do toho Primorska

pavlina05
autor
10. únor 2010

kate, jdu kouknout.
NA Invii mě právě nas.....
Psali,že cena je za 13990,- a pak mi volají,že to mají špatně uvedené,že je cena 14990,-TAk jak jim má pak člověk věřit? 😕

letos je to počasí záhadný 😖

pavlina05
autor
10. únor 2010

Ceny mají super. Ach jo,vše je od 10.6 a to už má malý 2 roky

pavlina05
autor
10. únor 2010

Dítě vážně zdrama bez nároku na sedadalo.ale jakmile mí více jak 2 r,tak hned platí přes 7 .000 😝

kate77
10. únor 2010

hm a co třeba jinou krajinu,nebo vše mají až od 10.6 i řecko?

kratoska
10. únor 2010

Pavlína,my byli na Slunečném pobřeží.V hotelu Kotva.Moc pěkný hotel.Super koupání i pro dětičky.Taky jsme měli jenom snídani.Na jídlo se dá jít kamkoliv.Ceny super.Akorát teda s prckem nevim,nevim.To bych asi stravu koupila v hotelu.Taky jsem uvažovala že bysme zase jeli letos do Bulharska.Ale asi to necháme na příští rok. 🙂

pavlina05
autor
10. únor 2010

Díky za rady 😉

kratoska 😉 dík.prcek bude mít 2 r.

TAk už je asi vybráno, nakonec ta Invia Primorsko. na 11 dní 😀

kratoska
10. únor 2010

Pavlína- naše holka taky bude mít v květnu 2 roky.

A kam tedy přesně poletíte.V Primorsku zase byla vloni naše mamina.Taky říkala že je to tam pěkný.

pavlina05
autor
10. únor 2010

http://zajezd.invia.cz/bulharsko/grand-hotel-pr...

Kámoška byla loni ani ne s ročním chlapečkem a prý paráda 😉 tak proč ne s 2 letým,ne?

kratoska
10. únor 2010

Jasně proč ne.Je to každýho věc.Jenže my se vloni vraceli z dovči s šestou nemocí.Upozorňuju hned druhý den.A já děkuju že mě manžel zamítl Chorvatsko autem.Nevim jak bysme zvládli cestu do ČR.s nemocným děckem.A to ještě kdyby jsme někam letěli.To teda nevim.Tak to Chorvatsko možná sfouknem letos a do toho Bulharska se chci stejně někdy kouknout,tak možná příští rok. 🙂

kratoska
10. únor 2010

Teda,ten hotel vypadá fakt super.To se budete mít. 🙂

pavlina05
autor
10. únor 2010

kra...jo,stát te může všechno.ale to bych pak nejela nikam...
snad to bude vše dobré a nemoce se nám vyhnou.tu virozu jsme už teda měli 😖

JAk dlouho tam trvá let?
A tam je hodinový posun?

kratoska
10. únor 2010

Přesně,je to o náhodě.Kamarádky syn v tu dobu mu bylo 3 chytil v Bulharsku nějaký virus.Takže poslední dva dny se i koupal v moři.Jinak pobyt na pokoji.Docela na prd. 😝

Cesta do Burgasu trvá cca 2 hodiny.A pokud si pamatuju,tak posun je plus 1 hodinu.

A kdy letíte? Z Prahy?

pavlina05
autor
10. únor 2010

Z Brna.od 6.6. 😉

kratoska
11. únor 2010

Tak vám přeju pěknou dovču.Budete mít super počásko.Žádný velký vedra. 🙂

pavlina05
autor
11. únor 2010

krat díky moc,snad to vyjde všechno.Počasí a zdraví 😀

kate77
11. únor 2010

Pavli,dobré je,že pokud by nebylo jeste moc teplo,tak koukám,že malej se může čvachtat-mají tam vyhřívanej bazén,ale přeju ať je hezké počasíčko...hotel vypadá výborně..ten je novej,já ho tam neviděla...

pavlina05
autor
11. únor 2010

kate,jj, je nový rok 😉 Jo,je tam výřivka 😉 Vidíš o tom vyhřív.bazenu jsem nečetla 😅

pavlina05
autor
11. únor 2010

KAte a pláž je v Primorsku ok? 😕

kate77
11. únor 2010

ta severní byla naprosto ok,k té je blíž i tvůj hotel a ta jižní tam bylo víc vajglů🙂..jo ale stalo se ,že tam jednou přililo nějaké řasy či co...

pavlina05
autor
11. únor 2010

KAte,vajgly byly i v Řecku 😅

Jemný písek? 😕

pavlina05
autor
11. únor 2010
kulimka
12. únor 2010

Pavli, my byli kousek od Primorska, pláže tam byly dvě a každa jiná. Na jedné byl jemnější písek ten byl super, ten druhý se moc lepil, občas tam připluly nějaké řasy, ale dalo se to. Docela často tam byly i velké vlny, ale ty bývají většinou až koncem srpna, protože tam je jejich typický vítr. Ale po dvou dnech jsme si zvykli. Můj první dojem byl, proč jsme raději nejeli do Chorvatska 😀 malý si narval pusu pískem a celé odpoledne řval. Další dny už to bylo lepší. Bazén je super, my byli dopoledne u něj a tak kolem třetí jsme chodili k moři.

kulimka
12. únor 2010

těch vajglů tam taky bylo dost a nejen jich, lidi jsou prasata 😖 😝

pavlina05
autor
12. únor 2010

Vajgle byli i v Řecku, no to dělají lidi...Češi 😝

pavlina05
autor
12. únor 2010

😅 doufám,že si Aleš bude písek taky rvát do pusy 😅 V solné si rve do pusy sůl 😅

kulimka
12. únor 2010

no Vojta si rve do pusy vše takže mě to nepřekvapilo. a to jsme s sebou neměli ani vodu bylo to v den kdy jsme přijeli v 7 večer jen jsme tam šli kouknout, zak to bylo, jsem mu to čistila tričkem 😀

pavlina05
autor
12. únor 2010

😀 dobrý no...kluci 😀

kate77
13. únor 2010

ta severní je celkom ok..jemný písek a fakt čistší než ta jižní..nejen vajgli ale kelímky a tak tam byli..snad to tam takhle zůstane i letos,že aspon ta severní bude ok..hm a ja právě s dítkem chci na písek,že je to lepší než chorvatskové kamínky..tak ve 2 letech by ho už jíst nemusela neee?