Dovolená busem s 1,5 roku starým dítětem. Zvládne to?

janii
16. čer 2009

Zdarvím Vás, a prosím o radu.. Jelikož se můj manžel letos neurve z práce na dovolenou, musím si ji zařídit bez něj.. Pojedeme k moři, do Itálie, naštěstí alespoň s mojí sestrou.. Pobytu tam se nebojíme, spíš máme strach z cesty, autobusem, jestli to malý zvládne..Nemáte někdo podobnout zkušenost, popřípadě jak jste to zvládli vy??? Díky za odpověďi, Jana

shaula
16. čer 2009

Jak dlouho se tam jede? Já byla kdysi dávno ve Španělsku, cesta 1,5 dne, no nedovedu si představit udržet 1,5 leté dítě takovou dobu v klidu sedět☹ Přebalování bude asi v plném autobusu taky zážitek 😀 No a poslední věc - strava - celou cestu bude na chlebech se salámem? 😅
Shrnu to - autobusem bych nejela.

sisi.v
16. čer 2009

my jsme byli loni - když bylo malé rok a něco - v jižní francii, autem cca 15 hodin (jezdíme z itálie) - hrůza cesta. s dítětem bych nejela autobusem ani za nic na světě na takhle dlouhou cestu, tedy pokud nemáš hoooodně klidné a spací dítě 😉
mám co dělat abych ji udržela hodinu a půl mezi prahou a benátkami v letadle. déle bych to psychicky nezvládla a spolucestující v letadle by nás asi vyhodili za letu 🙂 a ani se jim nedivím...

pesa
16. čer 2009

JÁ SICE ZKUŠENOSTI NEMAM ale kamarádka byla se synkem v itálii, busem, byli mu cca dva roky a naprosto v pohodě a to je jinak fakt rarach a cestu zvládal v pohodě

tomasek06
16. čer 2009

No já bych taky busem nejela. Je to moc stísněný prostor. My jedeme třeba tento rok do Bulharska a vlakem. Malý vlaky miluje a může se tam i proběhnout a je tam i jídelní vůz. A i se vyspíme pěkně na lůžku.

kristi
16. čer 2009

taky bych busem nejela, to radsi po CR nez 15h v buse

tomasek06
16. čer 2009

To je fakt my taky jezdíme jen po ČR tento rok jedeme poprvé k moři.

luckahr
16. čer 2009

no pokud pojedete na noc, tak noc se snad nejak zvladne, ale zbytek cesty..........taky si to absolutne nedovedu s malym predstavit...........ja vybiram i hotel podle toho, jak daleko je od letiste, abychom nejeli jeste treba 2 hodiny busem...........max. hodku a i to bude stacit. Jak dlouho se tam jede? Tomasek, jak dlouho jede vlak do Bulharska? Proc neletite?

zuzik.3
16. čer 2009

Já jsem jela s malou jednou busem 15 minut a byla to katastrofa, nechtěla sedět, ale lítat uličkou, když jsem ji přidržela na klíně tak ječela až mě bylo trapně. Takže já bych si takovou dálku rozhodně netroufla.....ale každé dítko je jiné, třeba to tvůj chlapeček zvládne v pohodě 😉

martimarti
16. čer 2009

Já si to vůbec nedovedu představit chtít udržet takhle malé dítě na sedačce v autobuse, upřimně řečeno musí to být očistec pro matku, dítě a nakonec i pro spolucestující. Fakt nechápu... 😕

iloha
16. čer 2009

já si to též nedovedu představit.......ale když jezdíme busem v Praze, tak problém není, počítáme auto a tak, ale je to nejdéle hodina.........Letos poletíme na Grand Canarii a let trvá cca 4 hodiny, takže doufám, že se podletí v noci aby chrněla, i když na Rhodos taky nespala a bylo to v pohodě 😉

tomasek06
16. čer 2009

No já bych letěla hned, ale mám doma dva blázny do vlaků 😀 Vyjíždí se ve 21,40 z Prahy a pak se jede ještě celý den a ještě jednu noc. A ráno je to v bulharsku. No prostě zážitek 😀

iloha
16. čer 2009

tomásek06, vlak si myslím, bude super, tam se dá lítat v uličce a naše malá taky miluje vlaky, je to nejoblíbenější hračka, postaví si koleje a tunely a už vozí kamínky a tak 😵

luckahr
16. čer 2009

ty jo, tomasek, tak to je teda hooooooodne dlouha cesta 😅 , no ale rozumim 😉

tomasek06
16. čer 2009

No co bych pro ně neudělala 😀 My jezdíme vlakem všude a doma mám hotové nádraží 😀

janabrozova
Autor odpověď smazal
Zobraz